Jump to content
  • Sign Up
jankowalski123d

konwersja pokazu slajd贸w do pliku mp4

Recommended Posts

Dzie艅 dobry

Mam du偶y problem i bardzo prosz臋 o wskaz贸wki jak go rozwi膮za膰.

Posiadam wyci臋ty fragment filmu w postaci pliku .mp4 i 偶eby go uatrakcyjni膰, chc臋 widzom przekaza膰 klika informacji wprowadzaj膮cych w postaci tekstu oraz zdj臋膰 przed filmem oraz po zako艅czeniu filmu jako komentarz - r贸wnie偶 w postaci tekstu i zdj臋膰.

Oczywi艣cie chcia艂bym 偶eby ca艂o艣膰 by艂a interesuj膮ca i wygl膮da艂a na jak najbardziej 鈥瀙rofesjonalnie鈥 wykonany film w postaci pliku .mp4, oczywi艣cie z podk艂adem muzycznym鈥

Nie dysponuj臋 profesjonalnymi programami od monta偶u i obr贸bki video, chcia艂bym to wykona膰 za pomoc膮 narz臋dzi dost臋pnych bezp艂atnie w Internecie.

Pr贸bowa艂em to zrobi膰 w nast臋puj膮cy spos贸b.

Zacz膮艂em od programu Microsoft PowerPoint, gdzie stworzy艂em wiele slajd贸w z informacjami, kt贸re chcia艂em zawrze膰 w ca艂ym filmie, by potem po艂膮czy膰 to w prezentacj臋.

W Microsoft PowerPoint pokazy slajd贸w (bez slajdu z filmem g艂贸wnym) zapisa艂em w formacie filmowym .wmv.

Mam wersj臋 聽PowerPoint 2010 ale widz臋 opcj臋 zapisu Tylku do pliku filmowego wmv.

Nie mog艂em sobie r贸wnie偶 poradzi膰 z dodaniem 艣cie偶ki d藕wi臋kowej pomimo, i偶 podobno PowerPoint to umo偶liwia? Chcia艂em doda膰 艣cie偶k臋 d藕wi臋kow膮 jedn膮 dla ca艂ego pokazu slajd贸w.

Dlatego te偶 艣cie偶k臋 d藕wi臋kow膮 doda艂em w kolejnym programie - Windows Live Movie Maker.

Dopiero p贸藕niej powsta艂e pliki po艂膮czy艂em z filmem g艂贸wnym w programie FormatFactory a偶eby ko艅cowo otrzyma膰 plik .mp4

Jednak wydaje mi si臋, 偶e to nie jest najlepszy i najprostszy spos贸b wykonania przecie偶 bardzo prostej czynno艣ci鈥

Zaznaczam 偶e zale偶y mi na zachowaniu oryginalnych czas贸w wy艣wietlania slajd贸w, niestety program E.M. PowerPoint Video Converter w wersji darmowej te偶 nie radzi sobie poprawnie z przekonwertowaniem ca艂ego pokazu slajd贸w (艂膮cznie ze slajdem z filmem g艂贸wnym), PowerPoint przynajmniej zachowuje oryginalne czasy wy艣wietlenia slajd贸w.

A mo偶e istnieje jaki艣 darmowy program lub inna metoda, by t膮 procedur臋 upro艣ci膰 poza wspomnianymi wy偶ej czynno艣ciami?

Pozdrawiam i b臋d臋 bardzo wdzi臋czny za ka偶d膮 pomoc

Je艣li nikt na tym forum nie ma dostatecznej wiedzy jak mi pom贸c to bardzo prosz臋 o wskazanie forum Internetowego gdzie takow膮 specjalistyczn膮 pomoc otrzymam.