Jump to content
  • Sign Up

Recommended Posts

[1] Dla ucznia 18 lat
[2] Od razu z windowsem
[3] 15,6ÔÇŁ
[4] SSD
[5] 3000zł brutto mogę maksymalnie dać
[5 b] Z kilka lat, jedyny w domu
[5┬ác] Max 2 miesi─ůce, ale im szybciej tym lepiej
[6] Bardziej patrze na podzespoły
[7] 1920
[8] Dom, biurko
[9] Najwi─Öksze wymagania
[11] Matowa matryca
[12] Używałem tylko ASUS R556LB-XO153T-8 i5-5200U/8GB/1TB/Win10 GT940M
[14] U┼╝ywam oddzielnej klawiatury i myszki

Za 3050 jest HP Pavilion Gaming R5-3550H/8GB/512/Win10x GTX1050 (15-ec0004nw/8BR07EA)

- 8 GB RAM

- Mo┼╝liwo┼Ť─ç rozbudowy RAM w przysz┼éo┼Ťci

- 512 GB SSD

- Matryca IPS 

- Windows 10

- GTX 1050

Chocia┼╝ je┼Ťli nie kupujesz teraz, a za 2-3 miesi─ůce, obserwowa┼ébym akcje promocyjne. Wiele razy da┼éo si─Ö kupi─ç w tej kwocie co┼Ť albo ju┼╝ maj─ůcego 16 GB RAM, albo nawet GTX 1650 ­čÖé

Cytat

Laptop do gier
Najwi─Öksze wymagania

Jedyn─ů opcj─ů sensown─ů to GTX 1650 kt├│ry jest wydajniejszy od GTX 1050 Ti

HP Pavilion Gaming i5-9300H/8GB/256 GTX1650

HP Pavilion Gaming i5-9300H/8GB/256/Win10x GTX1650

Oba możesz dostać taniej o 400zł (zwrot na konto) tylko użyj tego poradnika by sobie załatwić Voucher Promocyjny

https://www.notebookcheck.net/HP-Gaming-Pavilion-15-Laptop-Review-A-powerful-yet-pleasingly-quiet-gaming-laptop.428630.0.html

Test najdro┼╝szej konfiguracji z i7-9750H + GTX 1660 Ti Max-Q - i ┼Ťwietnie daje sobie rad─Ö z┬ách┼éodzeniem, na reszt─Ö mo┼╝na przymkn─ů─ç oko, jak na pojedynczy zawias matrycy.

Gdzie kupi─ç najtaniej legaln─ů wersje systemu Windows 10?

Zawsze możesz kupić też sam klucz do systemu, pobrać obraz systemu całkowicie legalnie ze strony Microsoftu.

Ostatnio przegl─ůdaj─ůc x-koma natrafi┼éem na dwa modele, jeden od┬áLenovo (IdeaPad L340-15)┬áa drugi od┬áHP (Pavilion Gaming), lecz nie mam poj─Öcia kt├│ry by┼éby lepszy pod moje wymagania.

Lenovo posiada lepsze specyfikacje, ale z tego co s┼éysza┼éem od znajomych to po d┼éu┼╝szym czasie u┼╝ytkowania laptop traci na wydajno┼Ťci i si─Ö strasznie grzeje, natomiast o HP nie s┼éysza┼éem ┼╝adnych negatywnych opinii.

Dnia 20.03.2020 o 16:52, FxJ napisał:

Obydwa laptopy do kt├│rych wys┼éa┼ée┼Ť┬álink wykraczaj─ů┬ápo za m├│j bud┼╝et, wi─Öc nie ma mo┼╝liwo┼Ťci ┼╝ebym je zakupi┼é

Cytat

lecz nie mam pojęcia który byłby lepszy pod moje wymagania.

Te które Ci podałem z GTX 1650

Cytat

Lenovo posiada lepsze specyfikacje, ale z tego co s┼éysza┼éem od znajomych to po d┼éu┼╝szym czasie u┼╝ytkowania laptop traci na wydajno┼Ťci

Tym bardziej jak nie wymieni─ů pasty, Ideapad├│w nie polecam jak widzisz, ka┼╝demu radz─Ö do┼éo┼╝y─ç troch─Ö do niewiele dro┼╝szych Legion├│w kt├│re maj─ů lepsz─ů gwarancj─ů oraz mo┼╝na w nich wymieni─ç past─Ö nawet na gwarancji - wielu decyduje si─Ö na Liquid Metal┬áod razu (najlepsze co jest w tej chwili).

Cytat

Obydwa laptopy do kt├│rych wys┼éa┼ée┼Ť┬álink wykraczaj─ů┬ápo za m├│j bud┼╝et, wi─Öc nie ma mo┼╝liwo┼Ťci ┼╝ebym je zakupi┼é

Licz ┼╝e zwrot kasy dosta┼éby┼Ť w 1-2 tygodnie, na tyle czasu m├│g┼éby┼Ť nawet od kogo┼Ť po┼╝yczy─ç. I czeka─ç spokojnie na przelew ze zwrotem z vouchera.