Jump to content
  • Sign Up

Recommended Posts

[1]Laptop używany będzie przez osobę dorosłą głownie w prac, sporadycznie w domu dla własnych przyjemności wiek 25-30
[2]Tak
[3]13,x”-14,x" (matowa, IPS)// wyczytałem że taka lepsza do dłuższej pracy przed ekranem
[4]Sądzę że wystarczył by mi sam dysk SSD około 480Gb 
[5 a]Tylko nowe, jeśli będzie coś naprawdę godnego uwagi jestem w stanie dołożyć max 500 zł inaczej chciał bym zamknąć się w kwocie 4000zł( na raty)( dodatkowymi bonusami nie pogardzę)
[5 b] minimum 3 lata, posiadam PC w domu natomiast z laptopa bd korzystał minimum 8h dziennie.
[5 c] jak najszybciej
[6]Jakość wykonania jest dla mnie bardzo ważna, długość korzystania z baterii nie jest istotna ponieważ będę miał w większości przypadków dostęp do gniazdka
[7]Full-HD , matowa (nie wykluczam korzystania z dodatkowego monitora)
[8]Biuro, Dom(biurko)// tylko polska
[9]max średnie wymagania
[10]Visual Stiudo
[11]obudowa aluminiowa, podświetlana klawiatura
[12]Podziękuje za propozycje firmy Acer,korzystałem z Acer Aspire F15 i kilku innych modeli o których chciałem jak najszybciej zapomnieć
[13]Na obecną chwilę jedyną interesującą ofertą która po części spełnia moje wymagania jest:https://www.x-kom.pl/p/495294-notebook-laptop-140-dell-inspiron-5480-i5-8265u-16gb-480-win10-mx250-fhd.html?fbclid=IwAR1d11b9D9H7Btb4wofwaYt975oOBRw1615sNIPH3dhv6Nvhnd9EU3C4l0U
[14]min.16GB RAM