Jump to content
  • Sign Up

Recommended Posts

Witam.

Jako,że w temacie jestem zielony,to proszę o pomoc w wyborze laptopa do gier FPS.Zależy mi z tego powodu na matrycy 144hz oraz wysokiej kulturze pracy jeśli jest to możliwe. Poproszę o propozycję bez kadłubków chociaż wiem,że kusi ich specyfikacja,ale nie chce ich ze względu na opinie znajomych którzy nie byli zadowoleni.

Moje typy:

MSI GS65 i7-8750H/8GB/256/Win10 GTX1060 144Hz (GS65 8RE-237PL)

Acer Helios 300 i7-9750H/8GB/512/Win10 GTX1660Ti 144Hz (NH.Q53EP.017)

[1] ok.6000zł,nowy (bez kadłubków)

[2] Jeśli jest możliwość to bez windowsa

[3] Rozmiar matrycy: 15-17 typ powłoki: matwa i typ matrycy : IPS/VA 144hz

[4] Maksymalna waga laptopa i czas pracy na baterii: nie gra roli

[5] Zastosowanie laptopa: Gry FPS

[6] Będzie to mój jedyny sprzęt na ok. 3 lata.

[7] Wymagania względem gier - Overwatch,LOL,Dota,CS itp.

[8] Wymagania specjalne: kultura pracy,144hz

Cytat

ale nie chce ich ze względu na opinie znajomych którzy nie byli zadowoleni

A można tak konkretnie? Ciekawi mnie czy wybrali te najtańsze 😉 ? Czy stosowali pastę typu liquid metal? Mieli jakiś z grafiką na złączu MXM?

HYPERBOOK SL504 I7-9750H RTX2060 - dopiero trafią do sklepów, w innych tematach wspominałem by zamówić RAM w morele + dysk SSD M.2 (PCIe NVMe x4).

https://www.ultrabookreview.com/27055-acer-predator-helios-300-review-ph315-52/

Acer Predator Helios 300 (PH315-52) - będzie w miarę ok ale przyda się opcja regulacji obrotów wentylatorów np. przez nbfc lub przez wymianę pasty.

Albo czekaj na premierę Legionów Y740-15 oraz Y740-17 - w okolicach września.

1 godzinę temu, FxJ napisał:

A można tak konkretnie? Ciekawi mnie czy wybrali te najtańsze 😉 ? Czy stosowali pastę typu liquid metal? Mieli jakiś z grafiką na złączu MXM? 

Na takie smaczki raczej ci nie odpowiem,bo bardziej narzekali na kwestie serwisu czy też wsparcia.

1 godzinę temu, FxJ napisał:

Acer Predator Helios 300 (PH315-52) - będzie w miarę ok ale przyda się opcja regulacji obrotów wentylatorów np. przez nbfc lub przez wymianę pasty.

PredatorSense nie ma czasem opcji sterownia wentylatorami?

Sprzęt potrzebuje raczej  na już,więc czekanie nie wchodzi w grę. Trochę poczytałem i znalazłem kilka ciekawych tematów na forum,więc postanowiłem wziąć tego Heliosa i mam nadzieje,że po undervoltingu i może delikatnego zejścia z turbo będzie,ok. Czy po wymianie pasty na liquid metal  lub pasty traci się gwarancję?