Jump to content
  • Sign Up

Recommended Posts

1] Mężczyzna 23lata. 
[2] Może być bez Windows ale nie musi nie uwzględniam w cenie. 
[3] 17" waga nieistotna
[4] ssd na system i HDD min 1TB
[5 a] Kwota jak chce przeznaczyć to  7000zl, jeśli będzie coś wartego uwagi mogę dołożyć parę zł 8000zl max. Tylko nowy. 

[5 b] Laptopa będę używał praktycznie codziennie tak długo dopóki będę potrzebowal mobilnego komputera czyli czas nieokreślony. Mam PC z grafiką r9 390/i5 4670k planuje sprzedać, chciałbym żeby laptop był wydajniejszy. 

[5 c] Zakup w ciągu miesiąca mogę poczekać dłużej jeżeli warto. 
[6] Laptop nie może być delikatny będzie często przenoszony. Praca na baterii nie istotna. 
[7] Matryca full HD IPS matowa zależy mi na dobrych kolorach minimum taka jak w Lenovo y540 widziałem w sklepie mi odpowiada.
[8] używany będzie na biurku bądź w cięzarowce. 
[9] 

■ największe wymagania:  Far Cry 5, Assassin’s Creed Origins, Wiedźmin 3: Dziki Gon, GTA V (ultra), Cyberpunk 2077

[11] Wymagania specjalne - koniecznie g sync i  120-144hz.
[12] byleby nie wyglądał zbyt "gaming owo"
[13] zainteresowały mnie kadlubki clevo że względu na cenę i temperatury tylko nie wiem jak z trwałościa i jakością, ewentualnie Lenovo Y740 

16 minut temu, Lostek napisał:

lenovo y740 tylko sie w to wpisuje ?

Tylko ten grzejący się procesor pozostawia wątpliwości co do wyboru, nie wiem czy lepiej jakis kadlubek clevo. Tylko pytanie czy clevo maja lepsze matrycę od Lenovo Y740? 

jak to lenovo ma jedno z lepszych chlodzen, Kadlubka potem nie sprzedaz osobiscie omijam kadlubki. 2 tygodnie to skladaja, zazwyczaj problem z gwarancja. nie maja sklepow na miejscu.

sam szukam sobie lapka i y740 to najlepszy wybór. Aktualnie szukam ale sa troche ponad 8k, byl outlet z xkomu za 7500 z 2070 ale poszlo od razu.