Skocz do zawartości

asdxmee

Laptop dla programisty na studia informatyczne

Polecane posty

1.) Chłopak, 19 lat. Laptop prywatny, płatny całość z góry

2.) Obojętne

3.) Mobilność

4.) Nie znam się na tym, ale coś mi się obiło o uszy, że warto mieć dysk SSD

5.) ok 3000zł. Zastanawiałem się nad używanymi, bo zachęcająco wyglądają 2x lepsze parametry w tej samej cenie, ale proszę o poradę czy warto brać używkę czy lepiej nówkę. Laptop bez dodatków (podwyższają cenę). Oprócz tego komputera mam jeszcze PC. Laptop ma służyć bardziej do programowania i nauki, ewentualnie do oglądania filmów (po wpięciu do tv przez HDMI)

6.) Zależy mi na w miarę dobrej baterii, tak, abym mógł siedzieć na wykładach nie martwiąc się o gniazdko. Nie musi mieć wytrzymałej konstrukcji, ważniejsze są parametry

7.) Nie znam się na tym zbytnio, ale mam zamiar w domu podpinać do niego osobny monitor przez hdmi. Dobrze jakby była matowa matryca.

8.) dom, wykłady

9.) w nic nie gram oprócz pokera na pokerstarsie, ale to chyba da się odpalić na każdym komputerze, bo nie ma wysokich wymagań

10.) visual studio i inne programy używane na studiach informatycznych (nic związanego z grafiką, video)

11.) -

12.) -

13.) -

Laptop będzie używany na studiach informatycznych do programowania (C++, C#, java i inne) i nauki. Proszę o pomoc w znalezieniu odpowiedniego laptopa.

Z nowych to np. Dell Vostro 5459 (14,1").

Z poleasingowych to jaki rozmiar bardziej 13" czy 14"? Bardziej ultrabook i złącze stacji dokującej będzie zbędne?

złącze stacji dokującej nie jest konieczne. Z tą mobilnością to troche źle to ująłem, chciałbym laptopa który ma ok 14"-15". Fajnie też by było (przy tych laptopach z 4gb ramu), żeby była możliwość rozbudowy pamięci ram do 8gb.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się