Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się

loubac

[2500 - 3000] laptop na firmę do pracy biurowej (wydajny i elegancki)

Polecane posty

[1] mężczyzna, 28 lat, na firmę (indywidualna działalność gospodarcza), gotówka
[2] z Windows 10
[3] 15,4"- 15,6”
[4] z SSD, 256 GB wystarczy, nagrywarka nie jest wymagana

[5a] 2.500 PLN - 3.000 PLN brutto, sam laptop
[5 b] zamierzam go używać co najmniej 2-3 lata, od poniedziałku do piątku, przez co najmniej 8 godzin dziennie, będzie to jedyny używany przeze mnie komputer w pracy, w domu mam starego Lenovo
[5 c] do końca kwietnia, a najpóźniej do końca maja, jeśli będzie fajna promocja, to w każdej chwili mogę kupić
[6] bateria nie jest ważna, będzie używany stacjonarnie. Jakość wykonania nie jest bardzo istotna, ale chcę żeby przynajmniej wyglądał solidnie i elegancko. Wydajność najważniejsza
[7] nie za bardzo się znam, ale chciałbym, chcę żeby była matowa matryca, IPS, nie przewiduje korzystania z drugiego monitora
[8] nie przewiduje, żeby był używany w innym miejscu niż przy biurku
[9] nie mam zamiaru używać go do gier, jeśli po 2-3 latach będzie się do czegoś nadawał, to oddam go komuś z rodziny, fajnie by było gdyby wtedy dało się na nim w coś zagrać
[10] praca biurowa: office, openoffice, przeglądarka z otwartymi kilkoma-kilkudziesięcioma kartami
[11] brak
[12] nie mam żadnych preferencji, ale z dobrymi opiniami kojarzą mi się laptopy Dell i HP. Nie chcę żadnego futurystycznego wyglądu, ma być prosto i elegancko. Do tej pory używałem w pracy Lenovo Ideapad 300 i w zasadzie wystarczał do moich zastosowań.
[13] HP Pavilion 15 i5-8265U/8GB/256/Win10 MX150 IPS (15-cs1012nw) standardowa cena to 3.299 PLN, ale w promocji tydzień z HP jest za 2.899 PLN
[14] czytałem dużo tematów, te HP Paviliony są często polecane, wydają mi się w porządku. Chciałbym, aby laptop miał możliwość rozbudowy. Wydaje mi się, że laptop, który wstępnie wybrałem spełnia moje wymagania, ale będę wdzięczny za potwierdzenie ze strony fachowców, ewentualnie za wyprowadzenie mnie z błędu.

Z góry dziękuję za poświęcony mi czas. 5!

REKLAMA WIDOCZNA TYLKO DLA GOŚCI | ADS VISIBLE ONLY FOR GUESTS

Cytat

jeśli po 2-3 latach będzie się do czegoś nadawał, to oddam go komuś z rodziny, fajnie by było gdyby wtedy dało się na nim w coś zagrać

To lepiej zrezygnować z obecności grafiki dedykowanej.

Cytat

te HP Paviliony są często polecane,

Nie wszystkie ale te tak, są w porządku szczególnie w tej cenie z voucherem jak ktoś sobie załatwi. Szkoda tylko że nikt nie chce od siebie nić napisać. Trzeba by było wołać po nicku.

HP Pavilion 15 i5-8265U/8GB/1TB/Win10 IPS + RAM za jakieś 200-230zł + Kingston A1000 480GB.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się