Jump to content
  • Sign Up

Recommended Posts

Witam, przygotowuje się do wymiany pasty termo przewodzącej w laptopie na CPU i GPU. Laptop ma jeszcze rok gwarancji, ale temperatury 85 C to trochę za dużo po undervoltingu spada do 81-82. Czy stracę gwarancje?. I  teraz pytanie czy bezpieczniej jest użyć  thermal Grizzly Kryonaut, żeby nie narobić sobie problemów, bo normalne pasty już wymieniałem w desktopach czy użyć  thermal Grizzly Conductonaut i czym dobrze byłoby zabezpieczyć wszystko dookoła . Jak z termoprądami wymieniać od razu na nowe czy zostawić stare. Widziałem dużo filmików na yt, ale wolę zapytać bardzie doświadczonych tutaj. 

https://youtu.be/fBQ5HT7kchE

Edited by FxJ

Cytat

Czy stracę gwarancje?

Pytaj supportu MSI.

Zobacz czy podstawa jest cała z miedzi czy tylko pokryta jak chcesz Conductonaut nakładać.

Niestety, ale jeśli kogoś interesuje wymiana pasty i termopadow w laptopach Msi musi się liczyć z utratą gwarancji.

Pkt 14

https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

Jednak zdecydowałem, że przed nałożeniem  grizzly Conductonaut na laptopie  zastosuje go na moim starym  desktopie, żeby zobaczyć jak się zachowa. Dokupiłem specjalnie radiator miedziano niklowany. I conformal coating, żeby przypadkiem niczego nie uszkodzić. Za kilka dni dam znać jak poszło. Myślę, że z laptopem się wstrzymam do końca gwarancji, chyba że wszystko okaże się łatwą sprawą . 

Cytat

conformal coating

Jaki skład, producent?

Możesz później wrzucić dla pozostałych: