Jump to content
  • Sign Up
artur.karp

Dell OptiPlex 790 DT - grafika Low Profile

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie.

Ostatnim czasem postanowiłem uruchomic i ulepszyc starego PC - Dell OptiPlex 790 dt

Wymieniłem w nim dysk na SSD, dokupiłem RAMU (obecnie jest 8 GB), jest w nim zasilacz 250W oraz procesor Intel Core i3-2010 3.3GHz.

Niestety ostatni─ů rzecz─ů jak─ů pomy┼Ťla┼éem o ulepszeniu byla karta graficzna. M├│j b┼é─ůd wynika┼é z tego ┼╝e na p┼éycie g┼é├│wnej ┼╝adnej nie ma. Dlatego te┼╝ o niej totalnie zapomnia┼éem.

Z racji ┼╝e jest to bardzo w─ůska i niska jednostka mam problem z doborem jakiejkolwiek karty. Pod r─Ök─ů mia┼éem jedynie Gainward GF9400GT 510M DDR2 128 bit. Okaza┼éo si─Ö ┼╝e jest zbyt "wysoka", to uniemo┼╝liwi┼éo mi jej instalacj─Ö. W g┼éow─Ö si─Ö bije i rozwa┼╝am jaka karta si─Ö tam zmie┼Ťci.

Czy do┼Ťwiadczeni forumowicze pomog─ů w znalezieniu kompatybilnej karty? Mo┼╝e by─ç u┼╝ywana. Istot─ů jest zdecydowanie niska cena. Nie potrzebuj─Ö nowoczesnych kart graficznych.

W za┼é─ůczniku dodaje zdj─Öcie ty┼éu jednostki w celu u┼Ťwiadomienia powagi sytuacji.

Pozdrawiam

Bez tytułu.jpg

Wrzucam jeszcze zdj─Öcie wy┼╝ej wymienionej karty graficznej oraz tylnego wyj┼Ťcia na z┼é─ůcza. Karta kilka cm za wysoka.

Bez tytułu1.jpg

Cytat

Niestety ostatni─ů rzecz─ů jak─ů pomy┼Ťla┼éem o ulepszeniu byla karta graficzna. M├│j b┼é─ůd wynika┼é z tego ┼╝e na p┼éycie g┼é├│wnej ┼╝adnej nie ma.

A b─Ödzie ci w og├│le potrzebne? do czego chcesz jej u┼╝y─ç (gry)?