Skocz do zawartości

kubulwg

[500-1000] Laptop do filmów/internetu, mocna bateria

Polecane posty

[1] Kwota przeznaczona na zakup (brutto z VAT) i czy ma być to nowy laptop czy też używany (outlety, zwroty, recertyfikowane/odnowione).

- Używany między 500, a 1000 zł (choć oczywiście chcę wydać jak najmniej)

[2] Czy ma być z zainstalowanym systemem operacyjnym (Windows 10) czy masz własną licencję np. uczelni lub firmy.

- Obojętnie

[3] Rozmiar matrycy (10,x”-11,x” / 12,x” / 13,x”-14,x" / 15,x” / 17,x”) typ powłoki (matowa, lustrzana) i typ matrycy (TN, IPS/PLS).

- Max 15,6 cala, Matowa, Full HD, IPS lub dobry TN

[4] Maksymalna waga laptopa i czas pracy na baterii (tryb mieszany podczas przeglądania internetu).

- Myślę, że 2 kg to max. Bateria minimum 4h (może być powiększona) - mogę dokupić

[5] Zastosowanie laptopa: gry i multimedia, internet i praca biurowa, programowanie, praca z grafiką, fotografią lub wideo, konkretne oprogramowanie itp. (wymień najistotniejsze).

- Laptop będzie używany tylko i wyłącznie do oglądania filmów (Netflix, CDA, Zalukaj, YouTube itp..) i przeglądania internetu

[6] Jak długo zamierzasz go używać? To będzie twój jedyny komputer? Zależy ci na wyższej wydajności procesora i grafiki czy jakości wykonania i mobilności.

- Jedyny komputer, chciałbym go mieć kilka lat, stawiam na jakość wykonania

[7] Wymagania względem gier - konkretne tytuły najbardziej wymagających gier które ma odpalić, oraz na jakich ustawieniach detali (niskie, średnie, wysokie).

- Gier nigdy nie będzie na tym laptopie

[8] Wymagania specjalne: D-SUB (VGA), DisplayPort, USB-C z DP Alternate Mode, częściowo obudowa aluminiowa, podświetlana klawiatura, subwoofer, modem 3G/4G(LTE), złącze stacji dokującej (replikator portów), USB-C / ThunderBolt 3.

- Dobre głośniki

REKLAMA WIDOCZNA TYLKO DLA GOŚCI | ADS VISIBLE ONLY FOR GUESTS

Zapomniałem dopisać, nie interesują mnie wielkie, stare klocuchy. Może Fujitsu U772 lub Lenovo X1 Carbon?

Ale rok starszy ot dych które wymieniłem i zawsze będzie większy problem w razie czego ze znalezieniem części zamiennych a do Dell, Thinkpada i HP-ków bez problemu znajdziesz zasilacz, baterie oraz stacje dokujące itp.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się