Skocz do zawartości

szoszoroszo

Zmiana miejsca instalacji programów WIN10

Polecane posty

Cześć. Jakiś czas temu dołożyłem do lapka SSD. Podzieliłem go na dwie partycje. I sprawa wygląda tak, że kiedy instaluję jakiś program, i w instalatorze nie ma opcji ręcznego ustawienia miejsca instalacji programu to laptop instaluje go na tej mniejszej partycji systemowej. Windows10 ma opcję zmiany instalacji programów w USTAWIENIA->SYSTEM->PAMIĘĆ, ale nic to nie daje. Gdzieś czytałem, że to tylko dla picu, bo system nie jest zaktualizowany do tego typu zmian XD W rejestrze grzebać nie chciałbym, zresztą w folderze CurrentVersion nie mam plików C;ProgramFiles i nie mam możliwość zmiany "C" na inną wartość. Istnieje jakiś inny sposób na ręczne ustawienie domyślnego miejsca instalowanych programów?

REKLAMA WIDOCZNA TYLKO DLA GOŚCI | ADS VISIBLE ONLY FOR GUESTS

Cytat

w instalatorze nie ma opcji ręcznego ustawienia miejsca instalacji programu

W każdym jest, dosłownie w każdym programie bo większość ma wspólny instalator.

Mówię, ze nie ma. Chcę zainstalować program jakim jest sketchup2016 i w instalatorze nie ma opcji zmiany miejsca docelowej instalacji. Tak samo w programie V-ray (program do sketchup'a) identycznie. Mam ci wysłać screeny z każdego kroku instalacji?

Ahm. Dzięki, ale u mnie tak jak mówiłem. Nie ma opcji wyboru. Spróbuję pobrać inną wersję, może coś zdziałam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się