Skocz do zawartości

Polecane posty

1. Dla mnie (22 latek który czasami sobie w coś pogra, LOL, czasami CS)

2. System nie jest potrzebny 

3. Raczej standard czyli 15.6

4. Raczej SSD, może być i bez bo jakiś tam mam

5. No tak jak najmniej chciałbym wydać, bo laptop będzie typowo do odwiedzin rodziców itp. Posiadam aktualnie PC, którego używam na codzień i jest dla mnie wystarczający do domu i pograć (i5-3350p, AMD Radeon HD 7700 1GB, 8GB ram) laptop miałby mi trochę posłużyć, no trochę mógłby podziałac po prostu, nie kilka lat, bo pewnie do tego czasu kupiłbym coś innego. Nie byłby głównie używanym urządzeniem. Raczej tak jak wspominałem coś obejrzeć w łóżku, zabrać w podróż na odwiedziny. Z zakupem się nie spieszy, chce kupić coś wartego swojej ceny.

6. Jakość wykonania kompletnie bez znaczenia

7. Matryca full HD, mniejszej raczej bym nie chciał, port HDMI konieczny 

8. O tym punkcie napisałem już wcześniej. Do łóżka i w odwiedziny do rodziców żebym się nie nudził. Bateria może trzymać i pół godziny, bez większego znaczenia 

9. LOL bez zająknięcia z przeglądarką w tle, może CS:GO ale już w to nie gram więc nie koniecznie 

10. Przeglądarka, jakiś teamspeak, discord, fl studio, bez bardziej wymagających chyba 

14. RYNEK WTÓRNY, nowe też mogą być ale myślę że ciężko w tej cenie. Fajnie jak podpowiecie mi jakieś popularne, dobre modele które można łatwo znaleźć na allegro outletach itp. ale z drugiej strony proszę również o pomoc za czym się rozglądać. Mam tu na myśli jakie procesory, która generacja oraz karty graficzne podpasowałyby moim wymaganiom. 

Dodam że jestem w stanie coś tam dołożyć jeśli serio coś byłoby warte uwagi,ale w takim przypadku to już podchodzimy pod nówki,więc nie wiem. Dzięki z góry za pomoc 😉

REKLAMA WIDOCZNA TYLKO DLA GOŚCI | ADS VISIBLE ONLY FOR GUESTS

Cytat

ale w takim przypadku to już podchodzimy pod nówki

Chyba żart, nawet za 1600-1700 to nie ma praktycznie nie wartego zakupu poza tandetą.

Cytat

Do łóżka i w odwiedziny do rodziców żebym się nie nudził.

A nie myślałeś o 14" ultrabooku który długo wytrzyma na baterii?

Dell Latitude E5450 i5 5gn 2,2-2,7Ghz 8GB W10 FV 500SSd FHD

Dell Latitude E7450 i5-5300U 8G 256GB SSD FHD W7P

A wiesz, dopiero zacząłem się interesować co kupić i takie powiedzmy moje spostrzeżenia jakieś tam były. Tak jak kilka razy napisałem nie jestem jakimś znawcą ani nic. A wiesz napisałem tan wcześniej że większego znaczenia nie ma bateria bo podróż trwa jakieś półtorej godziny, to taki bardziej stacjonarny laptop by był, typowo pod multimedia i pograć w LOLa. Czyli mówisz że 14" w dużo lepszych cenach da się wyrwać przy takiej samej specyfikacji co 15.6? Warto bawić się w Intel HD graphics Oraz w starsze generacje intelów? Widziałem że i5 8 generacji z mx150 dało się nowe nawet za 2300 wyrwać, co prawda przekracza to mój budżet ale myślę że różnica w wydajności jest kolosalna... W co celować w końcu? Jestem w kropce 😞

Ktoś podpowie w jakie podzespoły celować? Jakie procesory której generacji i jaką kartę graficzną? 

850M/860M/950M/960M z procesorami H/HQ albo słabsze jak 940M/940MX z procesorami U.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Giełda Komputerowa 🖥️🖱️ Kup Sprzedaj Kupie Sprzedam Oddam Zamienię
Grupa na Facebooku · 4174 członków
Dołącz do grupy

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.