Jump to content
  • Sign Up

Recommended Posts

[1] Student informatyki, laptop do programowania, oraz do codziennego uzytku, w gry nie bede gra艂.

[2] Preferuje laptop bez systemu, lecz jesli juz bedzie miec system to tylko w przypadku jesli bedzie to oplacalne cenowo. (Moze bede miec mozliwosc Dreamsparka)

[3] Preferuje 15.6 cali

[4] SSD moze w przyszlosci doloze HDD ale wydaje mi sie ze 256 GB wystarczy.

[5a] Wide艂ki 3000-3300 Jakos w tych granicach cenowych +- wiadomo, jesli warto to doloze ?

[5b] Zamierzam go uzywac przez czas studiow.

[5c] Chcia艂bym go kupic jak najszybciej, lecz jesli teraz np przed swietami jakos ceny ida w gore to sie wstrzymam. Ale jak s膮dzicie czy tak jest czy moze normalne ceny?

[6] Grafika nie jest mi zbytnio potrzebna bo nie gram w gry, ale jakas dedykowana moze byc w sumie. Chociaz nw czy ja wykorzystam. Cos z pokroju mx 150,130

[7] Tutaj przede wszystkim zalezy mi na dobrej matrycy IPS, matowej z szerokimi katami widzenia . Zeby matryca byla porz膮dna poniewaz bede spedzal przed lapkiem duzo czasu ?

[8] Uzywany bedzie zarowno w domu, jak i na uczelni. Zeby byl w miare mobilny poniewaz chcia艂bym dokupic jakis porzadny plecak i go nosic ze sob膮 ?

[9] Nie gram w gry

[10] Programowanie

[12] Rozczarowalem sie Acer Aspire 5 poniewaz mial bardzo slab膮 matryc膮 TN oraz widzialem聽 Huawei D, ktory si臋 troszk臋 grza艂.

[13] Widzia艂em taki laptop Acer Aspire Nitro 5 i5-8250U/8GB/1TB/MX150/Win10 (NH.Q2XEP.001)

ale nie wiem czy spoko, matryca calkiem w porzadku, parametry tez fajne

oraz widzialem HP Pavilion 15 i5-8250U/8GB/256/W10/IPS MX150 (15-cs0008nw)

tez calkiem przyzwoicie wyglada, jak z grzaniem si臋 oraz matryc膮 jego, czy to jest fajna IPS聽 ? Mam jeszcze pytanie dot. tego vouchera od HP , jak go uzyskac ? Jakie laptopy obejmuje i komu si臋 nale偶y ?

Czekam na inne propozycje ? Pozdrawiam ?

Cytat

Tutaj przede wszystkim zalezy mi na dobrej matrycy IPS

1. Pierwsze pytanie 3500-3700 przetrawisz?

Lenovo Legion Y530-15 i5-8300H/8GB/1TB GTX1050聽+ dysk SSD M.2 (PCie NVMe).

Cytat

Mam jeszcze pytanie dot. tego vouchera od HP , jak go uzyskac ?

Wszystko masz tutaj napisane.

https://www.notebookcheck.net/HP-Pavilion-15-cs0053cl-i5-8250U-HD-Laptop-Review.320248.0.html

Tu masz recenzje ale w konfiguracji z matryc膮 HD (1366 x 768).

Cytat

聽matryc膮 jego, czy to jest fajna IPS聽?

Ci臋偶ko co艣 powiedzie膰 bez poznania modelu matrycy.

HP Pavilion 15 i5-8250U/16GB/256/W10/IPS MX150聽- najlepiej jednak kupuj od razu z 16GB RAM by unikn膮膰 konfiguracji z 2x4GB.

chcia艂bym wydac jakos 3300 zl i te gtx 1050 do niczego nie wykorzystam bo nie gram w zadne gry. Miales stycznosc z tym Pavilionem 15? Albo moze jakis inny model w tej polce cenowej polecasz ? jakas konfiguracja z mx ssd 8250u moze byc bez systemu no i przedewszystkim dobry ips bo matryca gra kluczow膮 rol臋

Cytat

no i przedewszystkim dobry ips bo matryca gra kluczow膮 rol臋

W modelach za mniej ni偶 4000z艂 praktycznie nic dobrego nie montuj膮, wi臋c zapomnij o dobrym IPS-ie.

Ten Legion ma sensown膮.

Cytat

Miales stycznosc z tym Pavilionem 15?

Power czy gamer?

z tym modelem https://www.notebookcheck.net/HP-Pavilion-15-cs0053cl-i5-8250U-HD-Laptop-Review.320248.0.html

Niestety budzet zamyka si臋 w 3500 z艂. Twoim zdaniem warto wstrzymac si臋 z zakupem do okresu po 艣wi臋tach czy raczej ceny nie b臋d膮 sie jako艣 r贸偶ni膰 ? Nie wiesz moze jak jest z matryc膮 w tym Pavilionie ? Albo mo偶e masz jak膮艣 inn膮 propozycj臋 lapka w tej cenie? ? Pozdrawiam

Cytat

nie doczytalem ze ciezko stwierdzic jak jest z matryca bez poznania jej

Mo偶esz napisa膰 do supportu HP 偶eby podali jakie modele matryc (jakich producent贸) s膮 w nich montowane.

Cytat

Albo mo偶e masz jak膮艣 inn膮 propozycj臋 lapka w tej cenie?

Acer Aspire 5 i5-8265U/8GB/1000/Win10 FHD MX130聽+ dysk SSD M.2聽- te nie maja ju偶 wlutowanego RAM-u s膮 i ta艅sze konfiguracje ale z matrycami TN.

https://laptopmedia.com/review/acer-aspire-5-a515-52g-review-they-turned-a-multimedia-beast-into-a-flop/

Troch臋 inna konfiguracja te w PL maja pod艣wietlon膮 klawiatur臋.

Zerknij na Hyperbook N85S z procesorem i5-8300H i grafik膮 GTX1050 [4GB]. Obecnie jest w promocji za 3199 z艂. Mo偶esz go dowolnie skonfigurowa膰.

- Ekran: 15,6" FullHD IPS 1920 x 1080 LED, Matowy
- Procesor: Intel Core i5-8300H 4 x 2.30 - 4.00GHz Turbo, 8MB, UHD 630, 45W
- Karta Graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB GDDR5
- Klawiatura: Pod艣wietlana klawiatura z serii N - Uk艂ad US, Full Color LED
- Pami臋膰 RAM: 8 GB (1 x 8 DDR4 2666 MHz)
- Dysk SSD M.2: Western Digital SSD 120GB Green M.2 2280 (read/write; 540/430MB/s)
- Dysk twardy 2,5": 0 Brak
- Sie膰 Bezprzewodowa WiFi: Intel Dual Band Wireless-AC 9260 (802.11 a/c) M.2 WLAN + Bluetooth
- System operacyjny: Brak
- Pasta termoprzewodz膮ca Gelid GC-EXTREME na CPU oraz GPU (GRATIS !)
- Zaawansowany uk艂ad ch艂odzenia
- Pakiety Gwarancyjne: Standard - 24 miesi膮ce Door to Door [+Do偶ywotnie wsparcie techniczne]

n85_mysz.jpg