Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Adres: https://kupujemy.to
Nazwa użytkownika allegro: www_kupujemy_to

Laptopy oferują z własną gwarancją (nie producenta)
Sprzęt pochodzi z importu - zagraniczne klawiatury

Na które zapisy w aukcjach zwrócić uwagę:

Sprzęt jest nowy, objęty 12mc gwarancją pisemną DOOR TO DOOR liczoną od dnia zakupu, są to ostatnie sztuki partii magazynowej, sprzęt może posiadać drobne ryski w częściach roboczych obudowy, które nie przeszkadzają w eksploatacji oraz nie psują kompozycji estetycznej laptopa. Laptopy w 100% sprawne.

Gwarancja sklepu nie producenta, noszą ślady użytkowania, należy sprawdzać datę produkcji laptopa jeśli są starsze niż półtora roku to nie mogą to być "leżaki magazynowe"

Klawiatura QWERTY spolszczona stickerami

Naklejki z polskimi znakami

Windows 8 Enterprise 90day trial 64bit PL

System w wersji demonstracyjnej na 90 dni

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Reklama widoczna jedynie dla gości - niewidoczna dla zalogowanych użytkowników forum

Bardzo nie polecam zakupów w kupujemy.to  Opisy towaru i zdjęcia nie do końca odpowiadają towarom . Kontakt trudny . Specjlanie zwlekają ze zwotem środków ...   Szukajcie zakupów gdzie indziej - tu może być stres kłopot i nerwy  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam 

Kilka komputerów kupiłem i jakość do ceny naprawdę fajna. Zazwyczaj kompy bez zniszczeń czy rys naprawdę ładne... ale.. 

Radzę kupować na allegro tak żeby potem można było wystawić komentarz bo w przypadku negatywa zadzwoni do Was w niedzielę wieczorem sam szef z przeprosinami. Zrobi wszystko włącznie z oferowaniem rekompensaty pieniężnej jako zadośćuczynienie byle mieć czyste konto z negatywami na allegro. I tak było w moim przypadku. Ale wtedy jakoś mi się to podejście spodobało.  Pieniędzy nie chciałem bo bardziej zależało mi na obiecywanych rabatach i dalszej współpracy.

Kolejne zakupy przez allegro ok... przez stronę czy telefonicznie lub mailowo już nie do końca tak fajnie. Same notebooki ciągle dobre ale po rozmowie ze ,,złotoustymi,, sprzedawcami którzy powiedzą wszystko, obiecają wszystko i chyba nie do końca słuchają co mówi się z drugiej strony stajesz się kolejnym ,,frajerem,, :) 

Średni czas przesyłki ok tygodnia o ile nie zapomną wysłać. Może się okazać że sprzęt zamawiany w poniedziałek i potwierdzany jeszcze w czwartek w piątek okazuje się być błędem na stronie i zostajesz sam z wkurw. klientem na karku. 

Zakup notebooka z dyskiem SSD zamiast zwykłego masakra... - kup notebooka, wyślij nam dysk kupiony przez Ciebie a my go zamontujemy i odeślemy komputer. Czas od otrzymania dysku do wysyłki -  tydzień.  

Wymiana pamięci czy dysku już po odebraniu przesyłki ? Tylko jak odeślesz  komputer do serwisu i znowu poczekasz z półtora tygodnia. Sam to zrobisz - tracisz gwarancję. I jeszcze mogę to zrozumieć o ile jest to załatwiane sprawnie a nie ,,serwisanci muszą przetestować,, i robią to kilka ładnych dni po czym daty instalowanych plików są na 1 dzień przed wysyłką. 

Obiecane rabaty... hehe  

Na sam koniec jak jesteś zbyt upierdliwy i próbujesz pilnować obiecanych terminów żeby nie wyjść przed swoim klientem na niesłownego sprzedawcę  zostaniesz wpisany na czarną listę allegro a Twoje konto zostanie zablokowane na stronie firmy :) Żebyś przypadkiem nie pomyślał przy kolejnym zakupie o złym komentarzu czy domaganiu się o terminowej wysyłki. 

Żeby być obiektywnym. Ceny dobre, komputery też w 90% ale terminowość i słowność.... duuuuuużo cierpliwości życzę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie polecam tego sklepu nikomu. Kupilem na ich aukcji laptopa i okazal sie uszkodzony (zdarza sie) ale miał być nowy-leżak magazynowy który ma słady na srubkach jak by był rozbierany z 10 razy. Na pewno tylko wymieniają obudowy na nowe. Zawsze jestem ostrożny w zakupach i poleciałem na wszystkie co do jednego pozytywne komentarze (mysle sobie super firma nie ma co sie bać). Codziennie dochodza nowe komentarze ale jakie było moje zdziwienie (juz po zakupie) kiedy pojawiły się dwie nie pochlebne opinie z komentarzem negatywnym -sprawdzam na drugi dzień komentarz unieważniony a na trzeci dzień totalny brak komentarzy negatywnych. Moze to jakas spólka z allegro albo im placą niezłą kase za usuwanie komentarzy... Nie zostawie tego tak bo to jest oszustwo!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kupujemy.to ! omijać z daleka bo w razie problemów zostaniecie z tematem sami jak palec. Gdyby nic sie nie zepsuło pewnie bym był kolejnym zadowolonym klientem, Mnie jednak przyszło sie zmierzyć z gwarancja i na pewno nic nigdy nie kupie w tym sklepie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miałem nieprzyjemność obcować z tym sklepem...

Ogólnie tak, zakupiony laptop to lenovo yoga 14, 2 w 1, z dobrymi parametrami w niezłej cenie.

Odbieram paczkę, rozpakowuję, pierwsze wrażenia super! Sprzęt fajnie wygląda, nie  jest zniszczony aczkolwiek widać ślady użytkowania.

Nie przeszkadzało mi to ponieważ kupiłem go sporo taniej więc się z tym liczyłem. Poza tym stan był całkiem dobry.

Odpalam działa cieszę się jakieś 15 min.. Po tym czasie zobaczyłem problemy w obrazkach otwieranych w przeglądarce czy nawet 

wyskakujące na pulpicie jakieś komplikacje. Wskazywało to na problem z grafiką lub płytą..

Odesłałem laptop do naprawy. Telefoniczna obsługa całkiem miła i przyjemna. Naprawa nie trwała zbyt długo i laptop wraca.

Zadowolony otwieram, odpalam, tym razem już po 5 minutach pojawił się znowu ten sam problem.

Zapewnienia, że mój laptop naprawia najlepszy serwisant okazały się bujdą, a problemy z windowsem 8 które też zgłaszałem rozwiązano tak, 

że wgrano mi windowsa 10 :\ (zależało mi na win 8).

Odesłałem to wszystko w cholerę i zażądałem zwrotu pieniędzy powołując się na niezgodność towaru z umową..

Pani obsługująca zwroty miała zastrzeżenia, że albo zwrócą pieniądze albo laptopa jednak zrobili to pierwsze.

No i tak już konkludując.

Niby ok bo pieniądze zwrócili, jednak płacisz, bujasz się 3 tygodnie bez sprzętu, stresujesz później, że awaria, latanie odsyłanie, pakowanie itp.

Za czas stracony nikt pieniędzy niestety nie oddaje.

Moje wrażenie negatywne i wydają się potwierdzać  przypuszczenia, że sprzęt to nie do końca są wystawki magazynowe.

Aha ważna uwaga!  Laptop dotarł z przejściówką na nasze gniazda elektryczne czyli pochodził gdzieś  skądś nie wiadomo skąd!!!

A z mojej obserwacji strony allegro zauważyłem, że faktycznie pojawiające się komentarze negatywne są później usuwane po namowach sklepu.

Mój błąd był też taki, że zakupów dokonałem przez sklep internetowy, a nie allegro.

Na szczęście znalazłem lepszego sprzedawcę na allegro, który sprzedał mi laptopa w stanie lepszym niż wskazywał na to opis.

Sprzęt śmiga, że aż miło jeszcze dorzucili fajną gratisową mysz Logitech. Soft nowiutki, odpalasz i Ty konfigurujesz system, zasilacz na gniazda pl no super.

I sprzedający posiada negatywne opinie bo to rzecz normalna, że przy setkach transakcji nie wszyscy będą zadowoleni!

Żeby nie było, że ten komentarz napisała konkurencja, a nie klient mogę nazwę sklepu podać na priv dla chętnych.

Koniec wywodu :)

Pozdrawiam kupujących i moja uwaga:  bądźcie czujni, a jak już kupujecie w kupujemy.to to lepiej przez allegro.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem jak robią, ale oni usuwają negatywy z Allegro .... chyba płacą dla Allegro dużo $$$ aby kasować te komentarzy TAK, że Ty nawet nie widzisz, że mieli ok. 50-100 negatywy wcześniej, tylko widzisz pozytywy!!!!!!!!

KUPUJEMY.TO = wcześniej INSELL IMPORT (=ITCENT nazwa na allegro) [email protected]

https://allegro.pl/show_user.php?uid=22022889&feedback_type=fb_recvd_all&type=fb_all&p=1 
https://allegro.pl/show_user.php?uid=26193293

https://insell-import-patryk-jedlinski.likerate.pl/

Imie: PATRYK

Naziwsko: JEDLIŃSKI

NIP: 4980243126

REGON: 242611147

Adres: ul. gen. Franciszka Kleeberga 2/III lok. 8 - Piekary Śląskie

Kod pocztowy: 41-943

Powiat: powiat Piekary Śląskie

Województwo: ŚLĄSKIE - Polska

Data Rejestracji: 2012-08-03

PKD: (PKD 47.91.Z)

PKD(nazwa): Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet

Patryk Jedliński zamknął firmę Insell Import i potem zmienił na kupujemy.to.

Oni startowali z dużo pozytywami na allegro (od razo ok. 2000 pozytyw??? JAK TO MOŻLIWE???)

Moja szybka historia: Trzy razy się popsuł notebook co kupiłem wcześniej od firmy Insell Import (Patryk Jedliński). Musiałem zgłoszyć do Policji, i oni pomogli mi uzyskać pieniądzy, bo nie miałem ani notebooku, ani pieniędzy...

Skąd wiem, że te 2 firmy to samo? Te same karta gw. + te same opisy na allegro, itd....

Poza tym jeszcze tego też znanazłem w ciągu 2 sek --> https://sprzedajemy.pl/wielka-wyprzedaz-nowy-intel-i3-500gb-18-4gb-ramu-36-mc-gwarancji-1349zl-nr2457127

Coś ciekawego.....

https://www.wykop.pl/link/3636853/nabity-przez-kupujemy-to/
https://www.wykop.pl/link/3646617/comment/43871373/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przestrzegam przed tym sklepem, zakupiłam laptop który od samego początku był uszkodzony (nie ryski a ciągłe zawieszanie sie etc)

Serwis to ciągłe pasmo porażek i zerowy kontakt z klientem.

Lepiej dopłacić za laptop i mieć spokuj i konkretny serwis w razie usterek.

Zdecydowanie nie polecam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta