Skocz do zawartości

FranuS

Komputer freezuje gry MSI Z270 GAMING M3 + i7-7700K

Polecane posty

Cześć. Mam taki problem: W nie wszystkich grach tak mam nie mam pojęcia dlaczego tylko w tych konkretnych ETS2, Overwatch i L4D2. Gram 20/30min i gra się freezuje, nic nie mogę zrobić, alt+ctrl+del mogę otworzyć menadżer zadań ale nie mogę w niego wejść.. mogę tylko wyłączyć/zresetować komputer, na Teamspeaku mnie słychać, ja słyszę innych i muzyka też leci nawet mogę nią sterować ale nie mogę zmienić programu np z gry na spotify. Dodam, że to samo działo mi się przed wymianą bo myślałem, że to jest główna przyczyna nawet patrząc po temperaturach, a mianowicie zmiana karty graficznej z GTX 550Ti na GTX 1060 MSI. Sterowniki są najnowsze więc nie wierze, że to wina sterowników. Komputer jest wyczyszczony fizycznie w obudowie. Dodam że w grach typu SC2, CSGO, Fortnite, PUBG, a nawet GTA V ten problem nie występuje. Po zrestartowaniu komputera i grania ponownie w tą samą grę problem znika, a mianowicie mogę grać nawet 5h i nie będzie freeza. Po wymianie grafiki wychodzi na to, że to nie jest wina karty więc nie wiem..

Mój komputer to: 

i7 7700K Nie podkręcony,

1x8GB ramu GoodRam DDR4,

MSI M3 Gaming,

GeForce GTX 1060 MSI 6GB,

700W bequiet

Chłodzenie processora SilentumPC Spartn 3LT

Błagam o pomoc.. już nie mam pojęcia co może być nie tak 😞

https://www.kingston.com/pl/support/technical/products?model=SKC1000

Pobierz "Kingston SSD Manager" i zrób aktualizacje.

i7-7700K + RAM 2400MHz? Ludzie kupują kości 3000-3200MHz do tego procesora, najlepiej 2x8GB.

Albo przynajmniej odkup drugą identyczną do pray tak by pracowały w Dual Channel bo teraz w singlu tracisz na wydajności.

W Komputroniku niestety pracuje totalne warzywo i nie doradził z tym ramem.. 😐, a co do dysku pokazuje, że muszę wyłączyć dysk i włączyć żeby się zaktualizował - rozchodzi się od odłączenie go z gniazda M.2 i podłączenie na nowo?

Cytat

pokazuje, że muszę wyłączyć dysk i włączyć żeby się zaktualizował 

Jak byś dał zrzut tego komunikatu?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Giełda Komputerowa 🖥️🖱️ Kup Sprzedaj Kupie Sprzedam Oddam Zamienię
Grupa na Facebooku · 4174 członków
Dołącz do grupy

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.