Skocz do zawartości

thegrand

[10000 - 12000] Laptop do gier, gamingowy potwór

Polecane posty

[1] mężczyzna, lat 18, technikum informatyczne, do grania na maksymalnych detalach, od czasu do czasu programowania
[2] Windows'a wolałbym sam dokupić lecz jeśli będzie z system to też uwzględnie
[3] 17,3" i ewentualnie rozważę większe
[4] SSD (256/480 GB) i HDD (1/2 TB) 
[5 a] No najlepiej by było zmieścić się w 10k pln ale jeśli będzie warto dołożyć, to nie ma problemu
[5 b] No fajnie by było jakby min te 3 lata na maksymalnych detalach w min 60fps mógłbym grać, posiadam 3-letni PC, który jeszcze daje radę oraz PS4 Pro także podjąłem już decyzję o kupnie laptopa
[5 c] Laptopa chciałbym nabyć jak najszybciej po podjęciu decyzji (1/2 tygodnie)
[6] Wiadomo plastikowego szrotu nie chcę ale mogę przymknąć oko na odrobinę słabsze materiały lub wykończenie
[7] 1920x1080, 144hz, IPS, matowa
[8] głównie dom i szkoła, ewentualne wyjazdy ale niezbyt częste za granicę
[9] gry: największe wymagania
[10] programy: nie jestem grafikiem ani montażystą także tego typu rzeczy mnie nie interesują. Gry, programowanie, filmy, jakieś tam pdfy albo excele do szkoły i tyle
[11] ze specjalnych wymagań to zależy mi na najlepszym możliwym chłodzeniu, wysoka wydajność i akceptowalna kultura pracy, a nie za przeproszeniem wycie odkurzacza
[12] preferuje coś z większych marek, raczej wolę sobie odpuścić DreamMachines i tego typu(chyba że mnie przekonacie że na prawdę warto), wymagania sprzętowe: i7 8750H i mocniejsze, GTX 1070/1080 no ale najlepiej 1080, minimum 16GB ram DDR4
[13] Aktualnie to tylko Acer Predator Helios 500 i7 8750H, 16GB Ram, 256 SSDGB i HDD 1000GB, 1070 przykuł moją uwagę ze względu na cenę, podzespoły i chłodzenie 

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam!

Noszenie 4- kilogramowego laptopa na uczelnię, czy wyjazdy za granicę według mnie jest nie poręczne. Proponowałbym zakup stacjonarki do takich celów 😄

Zerknij na stronę Dream Machines , a tam możesz skonfigurować sobie potwora jakiego tylko chcesz (od i5 z dekstopa do najnowszego i9900K, z GTX 1070 lub 1080 , dobierzesz ilośc RAM, ponadto mogą Ci tam zrobić delliding procka aby go nieco schłodzić i nałożyć pastę tak więc zamienisz swoje potrzeby na cenę końcową 😉  )

https://dreammachines.pl/pl/configurator/X1080-17PL33

Szczerze polecam 😉

ASUS ROG Strix G703GI i7-8750H/32GB/2x256PCIe+1T/Win10P (144Hz IPS G-sync) - 12.999zł

OUTLET ASUS ROG G703VI i7 32GB 1TBPCIe 1080 WinPRO - 11.499zł (1,500 taniej)

I to 2x16GB i ma wolne sloty dwa.

Alienware 17 R4 i7-7820HK 16GB 512SSD GTX1080 FHD - 9.200zł + trzeba doliczyć dokupienie (rozszerzenie) gwarancji do 24/36m.

A jeśli nie kupisz do lutego/marca to pojawią się z RTX 2070/2080.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Giełda Komputerowa 🖥️🖱️ Kup Sprzedaj Kupie Sprzedam Oddam Zamienię
Grupa na Facebooku · 4174 członków
Dołącz do grupy

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.