Skocz do zawartości

FxJ

Do Radek68 - monitor 28-32 cale do oglądania filmów

Polecane posty

Cytat

"Maksymalnie chciałbym wydać 1600 zł."
"Tak na szybko znalazłem taki model: AOC Q3279VWF lub Philips BDM3270QP2/00 32". Co o nich sądzicie?"

Cytat

Tanie i słabe, Philips w dodatku za duży.

Co to za głupoty? Dla kogo za duży? Przecież to sam autor wskazuje te monitory i taką, a nie inną, przekątną.
A ty polecasz mu monitory mniejsze, niż najniższa założona przez autora wielkość.

Byłeś już ostrzegany, że możesz je stosować, ale nie do spamowania inną ofertą, niż prosi autor, a to właśnie czynisz.

Mój błąd, pomyliłem z innym modelem Philips BDM4037UW/00 - bardzo podobna nazwa a już 40" (a oba przecież były 32" więc pomyłka), przyznaję mea culpa - ale mogłeś poczekać aż skoryguję, mogłeś poprosić o argumentacje czemu tak myślę.

Cytat

A ty polecasz mu monitory mniejsze, niż najniższa założona przez autora wielkość.

"Maksymalnie chciałbym wydać 1600 zł" - budżet ma na monitor WQHD a nie UHD/4K.

Dell U2715H - 1650zł

HP Z27n G2 - 1750zł

Jak chce 4K to niech dopłaci do:

HP Z32 (1AA81A4) - 3466zł

LG 32UD99-W - 3799

Skoro to monitor to trzeba zachować sensowną odległość wynikającą z rozmiaru plamki, no chyba że ktoś che 4K a skalować interfejs do WQHD - tlko że odbija się to na parametrach matrycy (w tej samej cenie kupi lepszy).

https://drive.google.com/drive/folders/1CwIV6uUrp-leAmWHVkEwjMMQWat5CBvn?usp=sharing

Sam mam 3x WQHD 25" wszystkie od Della.

Cytat

W dodatku robisz to nie poprzez bezpośredni link do sklepu

A chomik325 to ja cię proszę to co?

Cytat

Ja jeszcze tylko pociągnę temat. Recenzja poleconego przeze mnie wyżej AOC 32" 4K:

Rozróżniaj U3277FWQU3277PWQU

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Giełda Komputerowa 🖥️🖱️ Kup Sprzedaj Kupie Sprzedam Oddam Zamienię
Grupa na Facebooku · 4174 członków
Dołącz do grupy

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.