Skocz do zawartości

cross

Hyperbook SL950VR2 / Clevo P955EP6 działający sterownik do SBX

Polecane posty

Cześć,

Mam Hyperbooka SL950VR2 i póki co jestem zadowolony zainstalowałem wszystkie sterowniki z ControlCentre dałem sobie radę choć cały czas sypał błedami z net framework. Problem mam z oprogramowaniem SBX które nie chce się zainstalować... Nie wiem czego to wina. Czy ktoś ma działające oprogramowanie SBX albo wie skąd je pobrać?

Tak dokładnie z zakładki SL950VR2 [P955EP6] wybieram SBX pobiera się. Następnie instaluje instalacja kończy się pomyślenie. Ale panelu nigdzie nie ma. Sprawdzam też folder gdzie powinny znajdować się pliki i ten folder instalacji jest pusty tak jakby nie było nic zainstalowane.

A jakbyś ręcznie rozpakował? Ten plik "Setup.exe" możesz rozpakować przez WinRAR-a.

Rozpakować .exe WInRar-em? Wszedem w Winrar-a i próbując rozpakować plik Setup.exe wyświetla komunikat brak znalezionych archiwów do rozpakowania.

Cytat

Rozpakować .exe WInRar-em?

Mi się udało.

Jak zmieniłem rozszerzenie .exe na rar to wyskoczyło że w archiwum nie ma plików lub jest uszkodzone... może nie ten plik próbuje rozpakować....

Cytat

12_SBX\spkEQ\SPKEQ_CLV_PCAPP_US_1_01_46

Ten możesz rozpakować.

Creative Audio Effects Component Setup - to jest chyba tylko sterownik.

Ok rozpakowałem do folderu Creative i odpaliłem setup.exe z tego i wyskakuje komunikat że przerwano instalacje ponieważ znaleziono nowszą wersję Speaker EQ. Nie wiem teraz gdzie skoro nie mam żadnego panelu do zmiany efektów dzwiękowych....

To odinstaluj i zainstaluj tą albo pisz do ich supportu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Giełda Komputerowa 🖥️🖱️ Kup Sprzedaj Kupie Sprzedam Oddam Zamienię
Grupa na Facebooku · 4174 członków
Dołącz do grupy

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.