Jump to content
  • Sign Up

Woj3x

(3500-4500) Laptop do gier i pracy w domu

Recommended Posts

Witam

Proszę o pomoc w wyborze laptopa:

1. Dorosły 20+, zakup na firmę
  2. Tak
  3. 15,6” lub większa, waga bez znaczenia
  4. Nie jestem pewny ale raczej SSD
  5. (a) 4,5 tyś (nie mniej niż 3,5 tyś) nowy (b) 3 lata, będzie to główny sprzęt w domu (c) jak najszybciej (max do grudnia)
  6. Tak, fajnie byłoby jakby miał aluminiową obudowę.
  7. Rozdzielczość 1920p, matryca matowa (nie jest to główny wymóg). Zamierzam pracować na dodatkowym monitorze.
  8. Głównie w domu
  9. Gry: Najwyższe wymagania - strzelanki, CS:GO
  10. Brak
  11. Złącze HDMI, brak innych wymagań
  12. Nie ma znaczenia
  13. Rozważam ten model: Lenovo Legion Y520-15 i5-7300HQ/8GB/1000 GTX1050 (80WK00ELPB)

Z góry dziękuje za pomoc

21 godzin temu, Woj3x napisał:

Proszę o pomoc w wyborze laptopa:

Dell Inspiron 7577 nieźle wpasowuje się w twoje wymagania. Wydajny i solidnie wykonany sprzęt z aluminiową obudową, matową matrycą IPS i dostępny w wersji z gtx 1060 Max Q Design, która jest niezbyt cicho ale bardzo dobrze chłodzona. W przeciwieństwie do Lenovo, Dell słynie z realizacji napraw gwarancyjnych na wysokim poziomie. W sklepach z dostępnością ciężko, ale widziałem je ostatnio na allegro jeszcze (mowa o nowych, nieużywanych modelach), więc w niektórych sklepach jeszcze powinny być. Łatwiej z dostępnością będzie z modelami Dell G5. One są następcami modelu 7577, ale nie zagłębiałem się za bardzo w ich konstrukcje i kulturę pracy.

Gdybyś chciał trochę przyoszczędzić to mam też Della 7577 na sprzedaż (używany od końcówki kwietnia tego roku, bardzo dobry stan) w konfiguracji i5-7300HQ, 1060Max Q, 8GB RAM, SSD Samsung 250GB. Ale jeśli w grę wchodzą tylko nowe to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na te laptopy (7577, G5). Na pewno będziesz zadowolony.

W razie pytań co do samego modelu laptopa chętnie odpowiem na pytania i mogę opowiedzieć o konkretnych aspektach używania tego laptopa.

mam legiona y530 i jest dobrze, mogę polecić. wydajny, dobrze działa na baterii, dobra grafika, lekki....mnie przekonał:)spokojnie do gier, ale też popracujesz

3 godziny temu, bananowy15 napisał:

Zamiast kupować coś z i5-7300HQ lepiej już zainwestować w 8 generację, której wydajność jest na poziomie i7-7700HQ

Delle G5 mają procki 8 generacji

Cytat

Zamierzam pracować na dodatkowym monitorze.

Jeśli masz jakiś sensowny monitor z Displayport i HDMI to zawsze lepiej podłączyć przez ten pierwszy, widocznie lepsze kolory dzięki temu uzyskasz.

Cytat

Rozważam ten model: Lenovo Legion Y520

Nie warto zeszłorocznych (2017) kupować pod koniec 2018 r.

Cytat

Dell Inspiron 7577 nieźle wpasowuje się w twoje wymagania.

Dell Inspiron G5 (5587) - ten jest na 2018 r.

Lenovo Legion Y530-15 i5-8300H/8GB/1TB/Win10X GTX1050Ti + Samsung 970 EVO 250GB

Taki zestaw możesz zrobić z SSD na system i gry + HDD na dane (zdjęcia, filmy, muzykę itp).

• Like 1