Jump to content
  • Sign Up

Recommended Posts

Cześć, szukam laptopa na studia/do gier w budżecie do 4500 zł. Wolałbym żeby był nowy i miał wgranego windowsa, ale jeżeli jest coś ciekawego z używanych lub w ofertach bez systemu to również z chęcią rozpatrzę. Pozdrawiam 

Lenovo Legion Y530. To dobry laptop+ akcja Lenovo Premium Care, w razie problemów lenovo ma 5 dni na naprawę albo zwrot kasy i naprawionego laptopa, to tak w skrócie. 

Jeżeli chodzi o lenovo legion to na ich plus działa teraz serwis. W razie awarii mają 5 dni roboczych na dostarczenie naprawionego sprzętu albo zwrot gotówki wraz z naprawionym sprzętem 

Polece osobiście Laptopy firmy jakiej jestem sam posiadaczem mianowicie Dream Machines, Polska marka. Ja osobiście posiadam model g1060 i jestem bardzo zadowolony, prawie wszystkie gry chodzą tak jak producent zaleca. Wykonanie przyzwoite, ekran IPS, jest bez systemu wiec np linux i jest taniej. Wielkim plusem jest że producent pozwala samodzielnie dokładac dodatkowe podzespoły bez utraty gwarancji wiec dołożę niebawem kolejne 8g i bedzie 16GB.

Sprawdz tez opcje z prockami 7gen tj 7700 maja obniżone ceny a wydajność tez spoko. 

Polecam ci 2 modele w przedziale cenowym jaki możesz przeznaczyć.

https://dreammachines.pl/pl/laptop_details/G1050Ti-15PL28 na i5

https://dreammachines.pl/pl/laptop_details/G1050Ti-15PL31 na i7