Jump to content
  • Sign Up

Recommended Posts

1. Dla mnie 22 lata

2. Dobrze by mia艂, chyba ze jest ta艅sza opcaj ni偶 400 zl za win

3. 15.6

4. SSD oraz HDD

5a. wide艂ki 4-4.2 tys jak by co艣 si臋 znalaz艂o promocyjnie to ch臋tnie popatrz臋.

5b. 3-4 lata napewno

5c. najlepiej w tym miesi膮cu

6. Nie chce by by艂 za ci臋zki ani gruby tak do 3kg, oczekuje najlepszej wydajno艣ci procka jak i grafiki w tej cenie.

7. 1920, typ nie znam si臋 licze na podpowiedz, a co do matrycy to bez ro偶nicy chyba ze to cenowo si臋 r贸偶ni mocno ?

8聽 .G艂贸wie w domu, w pracy ma stoliku w obu przypadkach.

9. 艣rednie/niske - g艂ownie to metin2, csgo ,1.6, pugb o ile da rade ?

10.聽

11. Pod艣wietlana klawiatura, 2x wej艣cie jack (s艂uchawki + mikrofon, chyba 偶e bedzie jaki艣 fajny cenowo z 1xjack聽 to najwy偶ej przej艣ci贸wka wkroczy do gry), porty usb by pod艂膮czy膰 klawiatur臋聽i聽 myszk臋, grafika 1050ti, 1x8gb ramu z mozliwoscia 艂atwa rozbudowy.

12.

13.聽Acer Aspire 7 i5-8300H/8G/1000+16/Win10 GTX1050Ti FHD聽+ zamiast optain聽ADATA XPG SX8200 240GB (PCIe x4 NVMe)聽oraz聽MSI GF63 i5-8300H/8GB/1TB/Win10X GTX1050

14. Dodam ze jestem kompletnym laikiem w tym temacie i mam za sob膮 juz kilka dni szukania, licze na wasz膮 pomoc, bo chce mie膰 ten temat z g艂owy ?

Pozdrawiam

Cytat

聽chyba 偶e bedzie jaki艣 fajny cenowo z 1xjack聽 to najwy偶ej przej艣ci贸wka wkroczy do gr锘縴

Najlepsza opcja to zewn臋trzna np.聽Sound Blaster X-Fi HD lub Prodigy Cube Black Edition

Cytat

1x8gb ramu z mozliwoscia 艂atwa rozbudowy

W przypadku Acera najlepiej jak by艣 kupi艂 od razu z 16GB (2x8GB, zamiast 2x4GB).

Dell Inspiron G5 i5-8300H/8GB/128+1000/Win10 GTX1050Ti聽- czytaj opis

Cytat

chyba ze jest ta艅sza opcaj ni偶 400 zl za win

A masz jakiego艣 zanajomego studenta ??

A ze stajni acera albo msi cos do polecenia? Co do znajomego studenta to sam nim jestem, sory ze nie uwzgl臋dni艂em tego w punkcie 1

Cytat

nie uwzgl臋dni艂em tego w punkcie 1

Tw贸j kierunek nie ma darmowych system贸w z Microsoft Imagine Premium (dawniej Microsoft DreamSpark)?

Lenovo Legion Y530-15 i5-8300H/8GB/1TB GTX1050Ti z matryc膮 IPS + rejestracja

MSI GV62 i5-8300H/8GB/1TB GTX1050Ti z matryc膮 TN

B臋dzie jeszcze lepszy aluminiowy Y730-15 ale pod koniec roku dopiero.

Cytat

Dell Inspiron 15 G5 za 4200

Czyli 150z艂 taniej, no mo偶esz kupi膰 i do艂o偶y膰 od razu na drug膮 ko艣膰 RAM 8GB tak by obie dzia艂a艂y razem w trybie Dual Channel.

Zobacz ofert臋 firmy Dream Machines聽https://dreammachines.pl/pl/laptops聽laptopy oparte na kad艂ubkach clevo, jest na forum watek odnosnie clevo do poczytania. Ja osobiscie posiadam model g1060 15" i jestem bardzo zadowolony, grafika radzi sobie prawie ze wszystkim, 8GB a nied艂ugo rozszerz偶e do 16GB bo producent nie plombuje i gwarancja pozwala na samodzielne聽modyfikacje, ekran IPS.聽

Dla Ciebie moge polecic jesli chodzi o kart臋 g1050ti聽

https://dreammachines.pl/pl/laptop_details/G1050Ti-15PL28聽 dodatkowo instalujesz linuxa i jest jeszcze taniej.

Pozdrawiam聽

17 godzin temu, FxJ napisa艂:

Czyli 150z艂 taniej, no mo偶esz kupi膰 i do艂o偶y膰 od razu na drug膮 ko艣膰 RAM 8GB tak by obie dzia艂a艂y razem w trybie Dual Channel.

A jak dokupie w p贸藕niejszym terminie to tez w tym b臋dzie dzia艂a膰? Czy to odrazu trzeba ?

Cytat

A jak dokupie w p贸藕niejszym terminie to tez w tym b臋dzie dzia艂a膰

To nie ma znaczenia kiedy, na pocz膮tku przysz艂ego roku RAM powinien by膰 ta艅szy to mo偶esz wtedy.

32 minuty temu, FxJ napisa艂:

To nie ma znaczenia kiedy, na pocz膮tku przysz艂ego roku RAM powinien by膰 ta艅szy to mo偶esz wtedy.

Super dzi臋kuj臋 a wiec biore tego della a co do ramu to m贸g艂bys mi doradzi膰 na jakiego patrze膰 najlepiej? ?