Skocz do zawartości

bi4ly

ASUS Vivobook Pro 15 N580GD

Polecane posty

Witam, jako że nigdzie na forum nie ma tematu o tym laptopie a ja go akurat zakupiłem, więc mogę odpowiadać na wasze pytania dot. tego notebooka. Zdjęcia z zawartości zestawu wrzucę przed godziną 19. Laptop w konfiguracji:

Procesor Intel Core i5-8300H

Pamięć 8 GB

Dysk SSD M.2 256 GB

System: Win 8.1 PS by Mr.T

Zapraszam do dyskusji oraz zadawania pytań!

• Like 1

Podaj pełny model (kod producenta), model matrycy, informacje o podzespołach np. link ze skanu z userbenchmark.com itp.

Jak dojdzie moja sztuka z i7+16GB ram i matrycą 4K to też się dołączę do tematu. @bi4ly mogę wiedzieć czemu wybrałeś Win 8.1 a nie 10? Ja planuje zamienić Win 10 Home na Pro i na nim zostać.

2 godziny temu, cross napisał:

Jak dojdzie moja sztuka z i7+16GB ram i matrycą 4K to też się dołączę do tematu. @bi4ly mogę wiedzieć czemu wybrałeś Win 8.1 a nie 10? Ja planuje zamienić Win 10 Home na Pro i na nim zostać.

Jednak po całej nocy walki z win 8.1 i sterownikami załączonymi przez ASUS przerzuciłem się na win 10 by sromotnik z wykastrowanym windows defense oraz update. 

Przed chwilą, bi4ly napisał:

Jednak po całej nocy walki z win 8.1 i sterownikami załączonymi przez ASUS przerzuciłem się na win 10 by sromotnik z wykastrowanym windows defense oraz update. 

Ok a jak z aktywacja tego. Na oryginalnym kluczu przechodzi? To wersja Home czy Pro ? Mam klucz podpięty pod konto Microsoft i chciałbym nim aktywować...

Przed chwilą, cross napisał:

Ok a jak z aktywacja tego. Na oryginalnym kluczu przechodzi? To wersja Home czy Pro ? Mam klucz podpięty pod konto Microsoft i chciałbym nim aktywować...

Szczerze to nie próbowałem jeszcze go aktywować kluczem orginalnym ( z wiadomych względów ). Na win 8.1 normalnie mi przechodziło na kluczu zakupionym w sklepie, nie wiem jak to wygląda na win 10. Jest to wersja PRO na kompilacji 1709.

13 godzin temu, FxJ napisał:

Podaj pełny model (kod producenta), model matrycy, informacje o podzespołach np. link ze skanu z userbenchmark.com itp.

Niestety nie potrafię edytować pierwszego posta.

Cytat

Niestety nie potrafię edytować pierwszego posta.

Tylko przez kilka minut można, więc podaj poniżej.

Witam, czy mogę prosić o dodanie zdjęć? Sam rozważam zakup tego laptopa ale nie ma zbyt wielu pozytywnych opinii. Podobno na i7 strasznie się przegrzewa? I skąd jeśli mogę wiedzieć zamawiałeś laptopa z 4k? Z informacji jakie dostałem od ASUSa nie jest przewidziana sprzedaż tego modelu w PL

Cytat

Podobno na i7 strasznie się przegrzewa?

Undervolting to podstawa obecnie przy tak wydajnych procesorach.

Dnia 8.10.2018 o 13:34, Xylor napisał:

Witam, czy mogę prosić o dodanie zdjęć? Sam rozważam zakup tego laptopa ale nie ma zbyt wielu pozytywnych opinii. Podobno na i7 strasznie się przegrzewa? I skąd jeśli mogę wiedzieć zamawiałeś laptopa z 4k? Z informacji jakie dostałem od ASUSa nie jest przewidziana sprzedaż tego modelu w PL

Ja zamawiałem z Amazona bo tam było dość sporo tego. Teraz widzę że złapały jakiś dołek i nie ma ich za wiele. 

@bi4ly - jesteś zadowolony z niego? jakieś minusy bo możliwe że będę mógł odzyskać kasę za swojego i zastanawiam się czy warto przy nim zostać czy jednak wybrać coś innego?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się