Skocz do zawartości

Polecane posty

ja w galerii byłem już jakiś czas temu żeby zobaczyć jak w ogóle wyglądają 17 i już wtedy na 90% wybrałem właśnie 17 i dalej przy stoję, problem to tylko budżet czy dostane raty i będą na 0%. Jak z głośnikami u niego?
@Chrisante

REKLAMA WIDOCZNA TYLKO DLA GOŚCI | ADS VISIBLE ONLY FOR GUESTS

Cytat

Raty ZERO na Allegro

Regulamin - Zasady i warunki Produktu Raty ZERO na Allegro w okresie 01.07.2018 - 31.08.2018

Wiesz to w różnych sklepach są raty 0% ale czasowo.

Tak jak FxJ napisał - promocje 0% sa czasowe. Pojawiaja się i znikaja. Chyba w MediaMarkt/Saturn teraz sa.

Co do dźwięku z laptopa to niestety szału nie robi. Co prawda jak gram to siedzę w słuchawkach więc problemu nie ma, ale jednak głośniki sa największym minusem tego modelu.

@FxJ a jak oceniasz tego asusa do 6k? Może być ze mi się budżet zmniejszył i nie będę brał GE a ten Asus ma właśnie 120hz. Warto go brać?  Do tego może za jakiś czas Kupię dysk m2 na system. 

Mówimy o GL703GM?

Jeśli tak to dziwi mnie trochę że nie zastosowani aluminiowej osłonki na RAM przeciw zakłóceniom elektronicznym (electromagnetic interference).

Na pewno są trochę głośne pod pełnym obciążeniem wiec radzę undervolting zrobić + troszkę zredukować taktowanie procesora tak by poprawić kulturę pracy.

@FxJ czy dużo może spaść fpsow po takim undervoltingu? I tak pewnie jak bym grał to z jakimiś słuchawkami czy to od zestawu także tym się nie przejmuje.  

Niestety o Hyperooku nie jestem w stanie nic powiedzieć bo nie znam. Ma za to procek siódmej generacji. Przy laptopie powyżej 5000 lepiej iść w najnowsza, ósma generację.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Giełda Komputerowa 🖥️🖱️ Kup Sprzedaj Kupie Sprzedam Oddam Zamienię
Grupa na Facebooku · 4174 członków
Dołącz do grupy

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.