Skocz do zawartości

Emil

Chłodzenie do zestawu zasilacz itp.

Polecane posty

Witam proszę o ocenę zestawu co można zmienić np dysk ssd na 120gb ale jakiejś innej firmy lub może płytę główną na MSI B360M Mortar albo Z370 od MSI? Oraz prosiłbym o polecenie jakiegoś dobrego chłodzenia do 100zł chyba że chłodzenie za 100zł nie wystarczy to jakieś droższe 150-200zł doradźcie mi tez czy ten zasilacz wystarczy i jakbyście mogli to podajcie temperatury w stresie tego komputera tak na oko bez chłodzenia i z chłodzeniem bo wiadomo że nikt nie poda dokładnych temperatur dzięki za pomoc!

Nic w komputerze nie  będzie podkręcane oraz dodatkowe pytanie czy jest dysk SSD 120gb od GOODRAM w wersji PRO? Ponieważ nie mogę znaleźć na żadnym sklepie internetowym.
Komputer: https://www.x-kom.pl/szukaj?q=381992_254683_308095_383500_322520_387048_422200_387531

Cytat

co można zmienić np dysk ssd na 120gb

Przecież właśnie dysk SSD tam masz.

Cytat

prosiłbym o polecenie jakiegoś dobrego chłodzenia do 100zł

be quiet! Pure Rock Slim (BK008)

SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2 (SPC144)

be quiet! Pure Rock (BK009)

SilentiumPC Fortis 3 HE1425 v2 (SPC130)

Każdy z tych będzie ok, stosuje się inne niż te które dokłada intel po to żeby chodziły jak najciszej.

Cytat

czy ten zasilacz wystarczy

Jasne że tak

Cytat

jakbyście mogli to podajcie temperatury

W testach mniej więcej masz podane.

Cytat

pytanie czy jest dysk SSD 120gb od GOODRAM w wersji PRO?

Nie, tak małych nie wypuszczali (link), zresztą kto kupuje mniejszy do komputera do gier?

GOODRAM 240GB 2,5" SSD MLC IRDM PRO (GEN2) - to najmniejszy.

Czyli chłodzenie kupuje się po to żeby ciszej chodził komputer? W takim razie rozumiem że jeśli mi hałas nie przeszkadza to nie muszę kupować chłodzenia.
2 Sprawa to dysk SSD czy opłaca mi się kupować dysk SSD 240GB skoro na dysku SSD będzie trzymany tylko Windows?

Cytat

Czyli chłodzenie kupuje się po to żeby ciszej chodził komputer?

Żeby ciszej pracował ale i by poprawić przepływ powietrza.

Cytat

czy opłaca mi się kupować dysk SSD 240GB skoro na dysku SSD będzie trzymany tylko Windows?

Kupujesz GTX 1070 - chyba sobie żartujesz że gry takie jak PUBG i podobne będziesz trzymać na HDD? Jasne że kupuj większy dysk SSD.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Giełda Komputerowa 🖥️🖱️ Kup Sprzedaj Kupie Sprzedam Oddam Zamienię
Grupa na Facebooku · 4174 członków
Dołącz do grupy

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.