Skocz do zawartości

Emil

Monitor 144hz do ceny 1100zł max

Polecane posty

Witam poszukuję monitora 144hz do gier do ceny 1100zł max. Fajnie byłoby żeby ten monitor posiadał czas reakcji 1ms oraz filtr (flicker free) chciałbym również na nim mieć w miarę dobry kontrast (kolory) matryca TN lub VA podobno TN najlepiej nadaje się do gier ale nie mi to oceniać bo się na monitorach nie znam miło byłoby gdyby monitor posiadał też jakieś filtry typu (blue filter czy coś takiego) na internecie wiedziałem dużo monitorów ale ciężko mi się zdecydować ponieważ się na nich nie znam np. Iiyama red eagle to dobry monitor ale z tego co widziałem ma wyblakłe kolory i to mi w tym monitorze nie pasuje  oraz chciałbym poznać wasze opinie na temat g-sync freesync itp. Czy to działa oraz czy opłaca się w to inwestować pozdrawiam.

Cytat

posiadał też jakieś filtry typu (blue filter czy coś takiego)

To bardziej jak masz problem z zasypianiem 😉 W systemie można tez to włączyć.

Na G-sync cię nie stać.

Acer Predator XB240HBBMJDPR

iiyama G-Master GB2488HSU Red Eagle

iiyama G-Master GB2560HSU Red Eagle - nowszy
Samsung C24FG70FQUX Curved czarny Quantum Dot (VA)

Ja bym raczej się decydował na iiyame w tej cenie, są trochę droższe Samsungi ale z nimi jest różnie i niektóre mają różne problemy np. różowa poświata - trzeba pobierać nowe firmware itp.

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Giełda Komputerowa 🖥️🖱️ Kup Sprzedaj Kupie Sprzedam Oddam Zamienię
Grupa na Facebooku · 4174 członków
Dołącz do grupy

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.