Skocz do zawartości

Polecane posty

Hejka! Potrzebuję laptopa zgodnie z poniższą ankietą:

1)chłop/16 lat/1 technikum po wakacjach, biorę laptopa na raty, bez promocji HP najlepiej, bo nie chcę mi się w to babrać i kombinować 😕 
2) Bez systemu, mam swój.
3) Rozmiar matrycy: 15,4"- 15,6”, bo taki jest chyba standardowy. Waga raczej nieistotna, nie będę go często nosił. 
4)Może być bez ssd, ale jeśli w tym budżecie da się go wsadzić to bardzo chętnie. 
5)Cena taka jak w temacie, MAX to 3100 zł, ale wolę nie przekraczać 3000 zł. Laptop ma być nowy, jeśli będzie zestaw z podkładką/plecakiem/torba czy coś to bardzo chętnie. 
5 b)Zamierzam go używać co najmniej 3-4 lata, bo wyjeżdżam do innego miasta do szkoły, więc porzucam komputer w domku. 
5 c)Gdzieś zapewne w ciągu tego miesiąca
6)Najważniejsza jest wydajność, a na drugim miejscu jakość wykonania, żeby się nie rozleciał po jednym upadku czy coś. 
7)Rozdzielczość 1920x1080, IPS, a matryca matowa, choć niekoniecznie. 
8}Będzie używany głównie w Bursie, czasami na mieście/w szkole. 
9)Co do gier mam wedlug listy największe wymagania, bo fajnie jeśli będę mógł sobie pograć w najnowsze gry, z tym, że bez problemu mogą chodzić na najniższych ustawieniach graficznych, ale ważne żeby było chociaż 30 FPS i rozdzielczość 1080p (chociaż w ekstremalnych przypadkach jeśli będzie trzeba zejdę do 720p)
10)Będę korzystał różnie z programów. Najczęściej pewnie internet/multiemdia, później jakieś Adobe wszelkiej maści, od Premiera po After Effects i na koniec jakieś programowanie (pewnie c++/Python/java)
11)Będę zadowolony bardzo z podświetlanej klawiatury i tylko takie jest raczej moje wymaganie, choć nie potrzebuję jej koniecznie.
12) Najlepiej jakby nie wyglądał na "gamingowy", a po prostu jak ładny laptop. Pracowałem przez kilka miesięcy na Lenovo, ogółem użytkowanie było przyjemne, ale serwis koszmar (nie mam niechęci do marki) i HP, który ma już z 7 lat i do dzisiaj korzysta z niego Tato, bardzo sobie szanuję 
13)Myślałem nad tymi laptopami:

Lenovo Ideapad 720-15 i5-8250U/8GB/1000 RX560 (81C7004WPB) - 3099zł

MSI PL62 i5-7300HQ/8GB/1TB MX150 (PL62 7RC-021XPL) - 2649zł

MSI GV62 i5-7300HQ/8GB/1TB MX150 (GV62 7RC-019XPL/085XPL) - 2749zł

MSI GV62 i5-7300HQ/8GB/1TB MX150 (GV62 7RC-086XPL/047XPL) - 2999zł

MSI PL62 i7-7700HQ/8GB/1TB MX150 (PL62 7RC-020XPL/087XPL) - 2899zł

Mam po dwa typy w serii PL i GV, ale nie wiem czy opłaca się dopłacać, bo powiem szczerze budżet jest mocno napięty, 
Z góry dzięki! 

Cytat

bez promocji HP najlepiej, bo nie chcę mi się w to babrać i kombinować

Cytat

bo powiem szczerze budżet jest mocno napięty

Wielka szkoda bo to bardzo proste i powinieneś.

https://redcoon.pl/laptopy-i-tablety/laptop-hp-omen-15-ce008nw-i5-7300hq-8gb-1tb-gtx1050-win10

https://www.electro.pl/laptopy/laptop-hp-omen-15-ce008nw-2br99ea-,id-1009768

https://www.oleole.pl/laptopy-i-netbooki/hp-omen-15-ce008nw-15-6-intel-core-i5-7300hq-8gb-ram-1tb-dysk-gtx1050-grafika-win10.bhtml

Cytat

Gdzieś zapewne w ciągu tego miesiąca

Podbij temat na kilka dni przed zakupem, to poszukam rat 0%

Resztą jeszcze mogą jakieś promocje się pojawić, za powiedzmy dwa miesiące już powinni zaprezentować karty graficzne GTX 11xx.

Cytat

WARTO DODAĆ, ŻE PRZY JEGO ZAKUPIE TEGO PIERWSZEGO DOSTAJE 150zł ZWROTU, A PRZY ZAKUPIE DRUGIEGO 300zł.

Cytat

Promocja trwa do 30.06.2018 r. lub wcześniejszego wyczerpania zapasów i nie łączy się z innymi promocjami.  

Już zakończona.

http://promocje.msi.com

• Like 1

Ale właśnie niby skończona ta promocja, a normalnie po wpisaniu kodu rabatowego na xkom cena laptopa ulega obniżeniu. 

Podbij temat za tydzień.

Okej, tylko jeszcze jedno, czy mogę do tego cashbacku HP użyć numeru seryjnego mojego starego HP Paviliona? Tyle, że ten laptop ma dobre z 7 lat. 

Cytat

Normalnie mogę mieć numer seryjny paviliona i dostać cashbacka na omena, tak?

Tak.

Cytat

I ostatnie to czy ten laptop jest dobry i czy jego też dotyczy cashback?

Pewnie go dotyczy, ale tego konkretnego nie polecam - słabsze chłodzenie.

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Giełda Komputerowa 🖥️🖱️ Kup Sprzedaj Kupie Sprzedam Oddam Zamienię
Grupa na Facebooku · 4174 członków
Dołącz do grupy

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.