Skocz do zawartości

Kroki

MSI Titan GT75 8RG - problem G-Sync 120Hz (CMN N173HHE-G32)

Polecane posty

Witam. Kupiłem wreszcie MSI GT75 i7-8750H/32GB/1TB+256/Win10 GTX1080 120Hz (Titan GT75 8RG-038PL).

Pierwsze wrażenia super na maxa 9/10 (-1 za głośne chłodzenie ale to można mu wybaczyć). Ja natomiast pisze niestety z problemem chodzi o to że panel sterowania nie pokazuje g-sync. Do tego stopnia się wkurzyłem że aż zacząłem sie zastanawiać czy on na pewno posiada ta technologie . Na stronie x-kom widnieje info że tak na stronie msi niestety nie . Na dwóch infoliniach dostałem info że laptop posiada g-sync jednak nie potrafią mi pomóc i kazali pisać maile i tak też uczyniłem . Szukając w internecie napotkałem się na https://www.youtube.com/watch?v=Nu9nNIw3mqU&t=15s. Uczyniłem wszystko jak na filmiku niestety lipa. Najnowsze sterowniki nvidi instalowałem dwa razy te z filmiku nie reagują na moja karte graficzna. Bios jest uaktualniony do najnowszego . W panelu nvidii gpu jest ustawione na gtx 1080. Może ktoś z użytkowników tutaj grupy ma większe doświadczenie i jakoś pomoże .

Bez tytułu.jpg

Witaj,
Jakiej wersji BIOS używasz w laptopie?
Podaj także wersję EC Firmware.

Informacje nt. BIOSu i EC możesz sprawdzić wchodząc do BIOS (klawisz DEL) w zakładce "Main" w opcji "System Information"

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się