Skocz do zawartości

maciejbolo

Lenovo Ideapad 720 (Radeon RX 550M) czy warto go kupic ?

Lenovo Ideapad 720  

6 użytkowników zagłosowało

1. 1. Lenovo Ideapad 720 warto kupic ?

Polecane posty

Teraz zastanawiam sie nad tym modelem Lenovo ThinkPad E580 i5-8250U/8GB/256/Win10P FHD (20KS001JPB)

dlatego że posiadam 6 lat juz model Lenovo E530 przez 6 lat ani razu nie był na gwarancji ani nie był rozbierany i teraz tak sobie myślę nad tym modelem Lenovo E580 Nie interesują mnie Acery, Asusy, HP jedynie Lenovo ewentualnie Dell.

Tak nie do końca interesują mnie wersje Biznesowe po prostu chce porządnego Laptopa na porządne parę lat  a że w tej chwili posiadam Lenovo E530 6 lat i nigdy mnie nie zawiódł to pomyślałem właśnie o tej Seri :-) 

I po to jest ankieta, jak mamy cos doradzić warto by było się z nami podzielić informacjami / wymogami / oczekiwaniami.

test_grafiki_latopy.PNG

Tak dla porównania do jednego z grupy, tutaj mi pasuje by wstawić.

Godzinę temu, Terrigen napisał:

ASUS VivoBook Pro 15 lepiej sobie kup, ja bym unikał w tym przypadku Lenovo.

Dzięki za odpowiedz Asusa na pewno nie kupie a uzasadnij dlaczego mam unikać Lenovo skoro posiadam już lenovo 6 lat i zero awaryjności  dlatego też dziwi mnie twoja odpowiedz

Kiedyś należały do IBM a teraz do chińczyków, też kupowanie z prockiem U w dłuższym okresie czasu okazuje się nieopłacalne (nie licząc ultrabooków). No i te 4GB RAM wlutowane w 2018 r. nazwałbym to niewybaczalnym posunięciem.

Dnia 24.04.2018 o 15:37, Terrigen napisał:

Kiedyś należały do IBM a teraz do chińczyków, też kupowanie z prockiem U w dłuższym okresie czasu okazuje się nieopłacalne (nie licząc ultrabooków). No i te 4GB RAM wlutowane w 2018 r. nazwałbym to niewybaczalnym posunięciem.

Ja na Lenovo nie mnogie złego słowa powiedzieć bo mam parę sztuk Lenovo mają po 4-6 lat i to różne modele i żaden jeszcze nie był naprawiany a to że chińczyk to normalne bo teraz wszystko chińczyki składają :-)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się