Skocz do zawartości

Polecane posty

Niedawno natknąłem się na test słuchawek:

Wydaje mi się, że ostatnie z nich, czyli: CA StrikeBack CA-1708 Viper 2.0 nie są aż takie dobre jak widać to na filmie. Proszę obejrzeć fragment w: 10:37. Jakość mikrofonu jest znacznie lepsza niż w pozostałych modelach. Metoda nagrywania się nie zmieniła, bo nadal jest to ten sam telefon. Skąd więc tak dobra jakość dźwięku?

W ogóle ten test to jakaś porażka. W 4:47 dźwięk jest nagrywany z telefonu, a nie z mikrofonu słuchawkowego. Komputronik nawet nie wspomniał o swojej pomyłce, a mogła ona (a pewnie tak jest) spowodować to, że ktoś kupi te słuchawki Creative Sound Blaster Blaze kierując się właśnie rzekomym mikrofonem.

Dziwnym trafem na kanale komputronik jest wiele testów podzespołów komputerowych i prawie zawsze najlepiej wypada CALIFORNIA ACCESS. Czy to przypadek? Chciałem kupić sobie słuchawki do cs:go. Planowo budżet był ok. 300zł i wszystko wskazywało na to, że kupię HyperX Cloud II. Po co jednak mam wydać 300zł, skoro za mniej niż 100 mam zestaw, który jest teoretycznie lepszy?

słuchawki są celowo koloryzowane?

Jasne że tak

BOYA BY-M1Superlux HD668B np. taki zestaw możesz sobie zrobić

I tu uwaga HD668B ma głośniejsze i lepsze głośniki od HyperX.

A czysto do grania chwalone są:

Roccat Cross (ROC-14-510)

Roccat KAVE XTD Stereo Gaming (ROC-14-610)

Roccat Khan Pro Black (ROC-14-622)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się