Skocz do zawartości

EiderSeek

klawiatura (gry, internet, office) ~250 zł

Polecane posty

Na wstępie chciałbym przywitać wszystkich serdecznie.
A teraz mój problem: Moja stara membranówka od HP dokonała żywota, stąd zacząłem się interesować zakupem nowej klawiatury. W założeniu chciałem wydać w okolicach 100 zł. W tej cenie znalazłem Genesis Rhod 400 rgb, ale nie wiem czy się do niej przekonam, gdyż ma dziwne spadki na klawiszach oraz konstrukcja nie pozwala na swobodne korzystanie z niej przy rozłożonych nóżkach (lekki ruch = rysowanie blatu przez mocowanie metalowych części). Z racji tego, że w tej cenie niczego zadowalającego nie znalazłem uznałem za rozsądne podniesienie kwoty, którą chcę przeznaczyć, aktualnie stanęło na 200 – 250 zł (+/-). 
Czy ktoś z Was jest mi w stanie coś doradzić w tej cenie?

Budżet: 200 – 250 zł
Rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? – Skłaniałbym się w tej cenie do mechanicznej.
- jaki rodzaj przełączników – Raczej brown, bo celowałbym w klawiaturę i do grania, i do pisania.
Podświetlenie? – Niekoniecznie, ale nie przeszkadza (jeśli tak to bardziej jakieś jednokolorowe podświetlenie klawiszy niż tęcza kolorów i styli przechodzenia).
Makra? – Nie potrzebuję
Dodatkowe klawisze? – Nie potrzebuję
Podpórka pod nadgarstek? – Nie, choć, jeśli będzie to nie ma problemu. 
Klawiatura typu tenkeyless? – Wolałbym nie, ale jeśli zrobi to dużą różnicę w cenie jestem skłonny rozważyć. 
Uwagi: Przypomniała mi się klawiatura SteelSeries 6Gv2 i chętnie widziałbym coś podobnego, dobre, bez specjalnych bajerów. 6Gv2 jeszcze jest sens brać? (to pytanie tak na marginesie)

Z góry dzięki za wszelkie sugestie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się