Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam. Chciałem zapytać w jaki sposób mogę wejść do poczty interia? Jak próbuje się zalogować, to pod prawidłowo wpisanym adresem email wyświetla mi się komunikat : Wpisz poprawny adres email

Tablet połączony jest z Routerem przez WiFi. 

Wyczytałem również w opisie tabletu, że ma funkcję GPS, tylko nie wiem jak go włączyć. Czy jest to nawigacja GPS której mogę używać w samochodzie?

Przez Chroma wchodzę na interię. Wcześniej coś pisało o jakiejś aktualizacji przeglądarki , ale nie chciało mi się tworzyć konta gogle podając mejla itp..  a było to wymagane do przeprowadzenia aktualizacji. Brak aktualizacji może być przyczyną, czy raczej coś innego?

Sprawa się rozwiązała. Aby wejść w pocztę trzeba założyć gmail i wchodząc w pocztę zostanie wyświetlona aplikacja nowej poczty którą należy zainstalować.  Dzięki za pomoc.

Jeszcze nie wiem jak krok po kroku ustawić tablet jako nawigację GPS w aucie. Jak by ktoś miał chwilę, to uprzejmie proszę o informację. Pozdrawiam. 

Uruchom mapę google w trybie nawigacji to się połączy i zacznie aktualizować położenie satelit po WiFi.

Lub AutoMapa i tutaj tak samo.

Chodzi mi o taką nawigację, żeby podczas pracy nie wymagała jakiegokolwiek połączenia z internetem tzn.. darmowa offline. WiFi za darmo mam w domu, to mapy mogę zgrać. Najlepiej jak by oprócz mapy wysyłała również komunikaty głosowe jak mam dojechać.

Możesz coś polecić?

Automapa + Yanosik ale warto z telefonu udostępnić internet dla tabletu.

Dzięki.  Do Janosika muszę mieć pobraną auto mapę? 

Internet w telefonie mam płatny a chciałbym jak najtaniej dojechać do celu. :smile:

Jeszcze mam pytanie:

Jak włączam tablet to jest tapeta po której muszę przejechać palcem, aby ukazała się druga właściwa z ikonami. Czy można tak ustawić tablet, aby po włączeniu pojawiała się od razu ta druga tapeta z ikonami bez konieczności przeciągania palcem po tej pierwszej?

W ustawieniach blokady ekranu szukaj (ustawienia launchera).

Jak wejdę w ustawienia blokady ekranu, to  mam tylko:

-Styl blokady ekranu 

-Blokada z magazynem 

-Podpis na ekranie blokady

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się