Skocz do zawartości

Polecane posty

1) Laptop dla mężczyzny +30

2) Komputer z zainstalowanym systemem Windows 10

3) 15,4"- 15,6”

4) Dysk SSD M2 najlepiej 256 + dysk HDD minimum 1TB (nie obraziłbym się jakby był 2TB), napęd nie wymagany - nawet zbędny

5a) Cena do 6000zł, minimalnie większa jest akceptowalna ale to tak do 300zł max). Jakby w zestawie był plecak czy cos w tym guście to fajnie - ale jeśli coś badziewnego, to lepiej w ogóle nic:P)

5b) Laptopa zamierzam używać jak poprzedniego - około 6-7 lat. Mój obecny to: DELL XPS, i5 M460, 2,53Ghz, 8GB RAM, Grafika NVIDIA GeForce GT420M - mój jedyny komputer do użytkowania

5c) Chciałbym kupić w przeciągu miesiąca

6) Jakość wykonania jest dla mnie bardzo ważna, komfort pracy (temperatury przy długiej pracy), ważniejsza jest dla mnie wydajność niż praca na baterii.

7) Matryca minimum FullHD (lepszej, za te pieniądze pewnie nie dostaniemy :P) matowa, IPS - dobra do grania i oglądania filmów. Szerokie kąty widzenia nie są już tak ważne. Obecnie nie mam, ale planuję podłączać laptopa do jednego zewnętrznego monitora

8) Laptop regularnie będzie podróżował, będzie narażony na ciągłe drgania powierzchni na której będzie leżał oraz różne kąty pochylenia - statek. Gwarancja międzynarodowa niepotrzebna.

9) Największe wymagania - im większa jakość ustawiona tym lepiej - ale płynność w grze musi być - bez żadnych pokazów slajdów. Gry: Wiedzmin 3, GTA 5, Assasin Creed, Batman, Farming Simulator, Euro Truck Simulator 2 - szeroka paleta gier.

10) Oglądanie filmów, muzyka, internet, mało wymagające programy morskie zawodowe,  fajnie by było zacząć się bawić w obróbkę video - nie interesowałem się tym do tej pory, gdyż mój komputer nie dawał sobie rady z takimi tematami)

11) USB 3.0 (minimum 3), i Typu C, HDMI i DisplayPort, czytnik kart pamięci, podświetlana klawiatura, dobra i szybka karta sieciowa bezprzewodowa, klawiatura numeryczna mile widziana, wbudowany modem - fajnie ale bez spiny

12) Laptopy raczej markowe nie składaki. Pracowałem na składaku (Corrino?! czy coś takiego), później do chwili obecnej Dell XPS. Z Della jestem zadowolony, ze składaka nie - jakość wykonania i użytych materiałów jak np. główny plastik odbiegał daleko od dobrych)

13) Rozpatrywałem laptopy marek: Asus, MSI i Dell - reszty za bardzo nie znam. Dream Machine i Hyperbooki - nie widziałem na żywo, ale mam wrażenie, że obudowy tych laptopów maja tanie plastiki i jakość ich wykonania może być słaba - ale nie widziałem na żywo także to jest tylko ocena na podstawie jakiś zdjęć widzianych w internecie.

14) Podobają mi się kolorowe podświetlenia klawiszy, laptopy stonowane jak i z serii tych bardziej do gier, jakieś wstawki itp - ale jak już mega kosmiczny wygląd to już nie dla mnie. Ważne dla mnie, jak laptop ma już dobre opinie od użytkowników a nie tylko od testerów

Z góry dziękuję za pomoc - pozdrawiam.

Jakby w zestawie był plecak czy cos w tym guście to fajnie - ale jeśli coś badziewnego, to lepiej w ogóle nic:

To podchwytliwe pytanie, zwykle wszelkie gadżety są wliczone w cenę przez sprzedawców a jedynie te z logiem producenta laptopa są dodawane.

Laptop do gier, filmów i muzyki
Laptopa zamierzam używać jak poprzedniego - około 6-7 lat
Gry: Wiedzmin 3, GTA 5, Assasin Creed, Batman, Farming Simulator, Euro Truck Simulator 2 - szeroka paleta gier.

MSI GT62VR i7-7700HQ/8/1TB+128/Win10 GTX1060 IPS

https://www.notebookcheck.net/MSI-GT62VR-7RE-Dominator-Pro-Notebook-Review.197272.0.html

To bierz tego MSI, poza tym że ma super chłodzenie to ma jeszcze wymienną kartę graficzna (nie wlutowana) na slocie MXM.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się