Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej 

ASUS ROG Strix GL502VM-GZ363T (NVIDIA GeForce GTX 1060,  intel i7-7700HQ, 8 gb ramu, windows 10 home zainstalowany fabrycznie)  Miejsce zakupu Komputronik (nie wiem czy oni mają jakąś pomoc techniczną która by była wstanie ewentualnie mi to sprawdzić -.-)

Laptop ma parę dni i zastanawiam się czy wszystko z nim w porządku czy może trzeba coś przestawić.. Jeszcze nie testowałam na żadnej "wymagającej grze" (nie mogę obecnie za bardzo pobrać nic ze steama), raptem odpaliłam grę na League of legends  i pojawiły się problemy.. 15 fpsów nawet. Przestawiłam wtedy w opcjach zarządzania energią w nividzie jak i w samym laptopie na wydajną i trochę się poprawiło teraz mi skacze 60/80-210fps, a wyniki na buchmarku mam takie jak widać niżej i nie wiem... 

24250908_1354535068001657_1394003835_o.png

asu.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Reklama widoczna jedynie dla gości - niewidoczna dla zalogowanych użytkowników forum

Czy Windows Update ma wszystkie aktualizacje pobrane a telemetria i defender sobie przestankował wszystkie pliki? jak temperatura?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmmmm a kurcze rzeczywiście teraz zauważyłam że ciągle jeszcze są aktualizacje xD myślałam że jak pobrał to zrobił wszystkie a nie pobieram kończę pobieram kończę itd. xd I am stupid. To zobaczę do końca aż w końcu przestanie je nadawać.

Defendera z tego co widzę mam wyłączonego, to powinnam go w takim razie zostawić włączonego? Pewnie tak, ale wolę zapytać.

Wszystko podczas konfiguracji windowsa zaznaczyłam jako że nie chcę, więc telemetria jeśli dobrze rozumiem o co chodzi jest ograniczona, ale jeśli źle to proszę wyjaśnij.

Temperatura tak do 56 stopni zaobserwowałam.

(hmm nie wiem nie mogę dodać załącznika :|)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak masz inny antywirus to zostaw wyłączony.

telemetria jeśli dobrze rozumiem o co chodzi jest ograniczona

Wszystkiego nie da się wyłączyć.

nie wiem nie mogę dodać załącznika

Google Drive albo Dropbox.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nic nie sprawdzisz, po kilkunastu godzinach powinien sobie już wszystko zindeksować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta