Skocz do zawartości

majapa

Smartfon - telefon dla nastolatka [1500]

Polecane posty

Możecie polecić jakiś niedrogi telefon dla nastolatka? Budżet do 1500 zł, myślicie że jest sens od razu na urządzeniu instalować antywrusa? Mam trochę obawy że młody mi płatnymi smsami albo jakimiś grami pojedzie po kieszeni

Mam trochę obawy że młody mi płatnymi smsami albo jakimiś grami pojedzie po kieszeni

Zaloguj się na konto u operatora i zablokuj wszystkie SMS-y premium, to jedyna działająca opcja.

Motorola Moto G5S Plus lub Xiaomi Mi A1

trzeba będzie tak zrobić, myślimy o jakimś huawei? Co sądzicie o tych telefonach. Im więcej czytam tym większy mętlik w głowie, czy to prawda ze w sklepie play wcale nie sprawdzają tych aplikacji które się ściąga i tak naprawdę to mogą bć wirusy?

jakimś huawei

Jakichś czyli których?

czy to prawda ze w sklepie play wcale nie sprawdzają tych aplikacji które się ściąga i tak naprawdę to mogą bć wirusy?

Przecież można ka każdym telefonie zrobić recovery do stany fabrycznego. Wirusów jako takich to nie ma zbyt wiele bo Google je momentalnie kasuje zdalnie ze wszystkich telefonów po wykryciu. Co najwyżej jakieś badziewie wyświetlające reklamy.

Zresztą nie polecam brać telefonów z wystawki ani ładować się w abonament :cool:

Za te pieniądze z telefonów brał bym Sony na kartę: wtedy młody nie pojedzie po kieszeni tak jak w abonamencie. 

Sony Xperia XA1 Ultra LTE

Taniej, ale też dobrze jak chodzi o parametry:

Sony Xperia L1 Dual SIM LTE

Może być Huawei. W kwocie do 1,5k można dostać bardzo dobry tablet. Zależy co młody preferuje. 

Samsung Galaxy Tab A 7.0 T285 16:10 8GB LTE

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Giełda Komputerowa 🖥️🖱️ Kup Sprzedaj Kupie Sprzedam Oddam Zamienię
Grupa na Facebooku · 4174 członków
Dołącz do grupy

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.