Skocz do zawartości

majapa

Smartfon - telefon dla nastolatka [1500]

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie polecić jakiś niedrogi telefon dla nastolatka? Budżet do 1500 zł, myślicie że jest sens od razu na urządzeniu instalować antywrusa? Mam trochę obawy że młody mi płatnymi smsami albo jakimiś grami pojedzie po kieszeni

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Reklama widoczna jedynie dla gości - niewidoczna dla zalogowanych użytkowników forum

Mam trochę obawy że młody mi płatnymi smsami albo jakimiś grami pojedzie po kieszeni

Zaloguj się na konto u operatora i zablokuj wszystkie SMS-y premium, to jedyna działająca opcja.

Motorola Moto G5S Plus lub Xiaomi Mi A1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

trzeba będzie tak zrobić, myślimy o jakimś huawei? Co sądzicie o tych telefonach. Im więcej czytam tym większy mętlik w głowie, czy to prawda ze w sklepie play wcale nie sprawdzają tych aplikacji które się ściąga i tak naprawdę to mogą bć wirusy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jakimś huawei

Jakichś czyli których?

czy to prawda ze w sklepie play wcale nie sprawdzają tych aplikacji które się ściąga i tak naprawdę to mogą bć wirusy?

Przecież można ka każdym telefonie zrobić recovery do stany fabrycznego. Wirusów jako takich to nie ma zbyt wiele bo Google je momentalnie kasuje zdalnie ze wszystkich telefonów po wykryciu. Co najwyżej jakieś badziewie wyświetlające reklamy.

Zresztą nie polecam brać telefonów z wystawki ani ładować się w abonament :cool:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta