Skocz do zawartości

Polecane posty

Miałem wydać trochę więcej i kupić nowy laptop za około 5000 niestety jak wiadomo życie zmiennie jest i szukam czegoś używanego do 3500 zł. Proszę o pomoc. 

1)Facet, 25 lat.
2)Może być z system lub bez.
3)15,4"- 15,6” do 17.
4)W przyszłości będę chciał dokupić ssd, także przydało by się żeby laptop miał możliwość dołożenia.
5)3500,-+ 100 zł.
5b)jak najdłużej. jedyny laptop/pc.
5c) około tydzień maks dwóch, znaczy będę szukał po prostu czegoś dobrego skoro to będzie używany.
6)najważniejsza jest wydajność.
7)min. full hd. głównie na monitorze w laptopie ale czasem mogę podpinać pod TV żeby coś obejrzeć więc przydało by się jedno złącze hdmi ale nie musi być.
8)dom i praca. tylko Polska.
9)gry takie jak: gta 5, wiedźmin 3, bf1 i bf3, diablo 3, path of exile, gry MOBA. Zależy mi żeby gra działała w miarę płynnie w full hd na średnich/niskich detalach ale chcę te full hd.
10)może sporadycznie OBS do streamowania Tibi. Jeżeli się da ale nie jest to wymóg ważniejsze żeby gry dobrze działały.
11)jedno złącze hdmi.
12)Tutaj nie ma zbyt dużego doświadczenie do tej pory używałem PC. Używałem Lenovo flex2-15 i jakoś lenovo nie za bardzo mi pasuje ale nie jest to nie chęć także Lenovo też może być. 
13)ASUS GL553 i5 7300HQ 8GB 1TB GTX1050 4GB W10, ACER VX-15 i5 7300HQ 8GB 1TB GTX1050 4GB W10 IPS. Ktoś mi polecił żeby szukać takich bo ludzie brali z sieci komórkowych i sprzedają. 
14)Raczej będę szukał czegoś na gwarancji żeby w razie jakiś problemów nie zostać na lodzie. Także chciałbym żeby nie były to za stare modele.

2 godziny temu, Tamagotchi napisał:

15 minut temu, (RED) napisał:

Próbuj do skutku z tym voucherm, nie każdy chce go wydać :smile:

Myślicie że jeszcez w Polsce są jakieś seriale, które nie zostały jeszcze zużyte? :D Nie jestem też w 100% pewny że ten budżet będę miał 3500. Na 100% będę miał 3000 a te 500 chciałem dołożyć z pensji na koniec miesiąca ale nie jest to pewne :(

26 minut temu, Tamagotchi napisał:

A od czego masz znajomych i rodzinę :coolio:?

znajomi nie mają laptopów ;D a można jeszcze jakiś tańszy model? 

Dla nieporadnych - kogo spytać: znajomi, rodzina, koledzy, sąsiedzi, sprzedający na OLX i allegro, w komisach itd ... 

Wystarczy napisać do kilku osób.

Dnia 13.11.2017 o 13:07, Tamagotchi napisał:

Coś tańszego? Bo ten budżet przekracza nawet po voucherze. 

23 godziny temu, FxJ napisał:

Wystarczy napisać do kilku osób.

Tak wiem ale i tak budżet przekroczony.  

ASUS GL553 i5 7300HQ 8GB 1TB GTX1050 4GB W10 (...) Ktoś mi polecił żeby szukać takich bo ludzie brali z sieci komórkowych i sprzedają. 

Tego Asusa na pewno nie, beznadziejne chłodzenie, przez to że ma nagrywarkę ma tylko jeden wentylator. Jeśli chodzi o Acera może być.

Lenovo Y520-15 i5-7300HQ/8GB/256 FHD GTX1050 (bez systemu) z fabrycznym dyskiem NVMe od Samsunga ale bez HDD ale ma wolne miejsce.

To tylko tego mogę polecić do grania, ale będzie o 35% ok słabszy od Omena z GTX 1050Ti.

4 godziny temu, FxJ napisał:

...ale będzie o 35% ok słabszy od Omena z GTX 1050Ti.

Zdaję sobie sprawę że będzie słabszy ale ten z 1050ti nawet z voucherem przekroczy mój budżet o 150 zł a i tak nie wiem czy będę miał 3600. 

Co w przypadku kiedy https://www.x-kom.pl/p.....omen-i5-7300hq-16gb-1tb-win10-gtx1050.html jest w promocji i kosztuje 3850 a bez promocji ponad 4000 zł. Czy voucher będzie na 650 zł czy 400 zł? Ma 1050, no cóż ale ma chociaż 16gb ramu.

To tylko zagrywka marketingowa, nie wież w to co sklepy wypisują przy cenach :wink2:

przekroczy mój budżet o 150 zł

o babci się uśmiechnij święta za pasem..

52 minuty temu, Tamagotchi napisał:

o babci się uśmiechnij święta za pasem..

Te czasu już dawno minęły :P trzeba by było o jakieś 800 zł się uśmiechnąć a trzeba samemu zarobić :) 

Jeżeli nic nie wykombinuje to chyba używkę kupię. 

Dzięki. 

GTX 1050Ti jest o ok 10% lepszy od 970M i mniej wydziela ciepła. Załatw sobie voucher (puki można) i najwyżej wstrzymaj się z tydzień dwa i dozbieraj tą stówkę.

57 minut temu, Włóczykij napisał:

GTX 1050Ti jest o ok 10% lepszy od 970M i mniej wydziela ciepła. Załatw sobie voucher (puki można) i najwyżej wstrzymaj się z tydzień dwa i dozbieraj tą stówkę.

Jestem pewny 3000zl problem mam z resztą :/

Jeżeli wezmę voucher na laptopa powyżej 4000 a inny będzie kosztował 3600 to każą sobie zwrócić?

Skąd takie pomysł, to tak nie działa przeczytaj regulamin programu!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się