Jump to content
  • Sign Up
FxJ

Voucher HP promocyjny - dla wymieniaj膮cych laptopa HP na nowy (cashback)

Recommended Posts

1 godzin臋 temu, Kondzio21 napisa艂:

Szczerze powiedziawszy i tak d艂ugo to dzia艂a艂o na tych bardzo "lu藕nych" zasadach.

Jest w tym troch臋 racji.

Cze艣膰 mam pytanie do os贸b, kt贸re dosta艂y voucher ju偶 na nowych zasadach, jak wygl膮da sama weryfikacja tego 偶e laptop jest niesprawny?聽

Bardzo zaskoczy艂y mnie informacje tu wielu os贸b. Korzysta艂em z vouchera 2 lata temu i jaki艣 rok temu. Kole偶anka chcia艂a skorzysta膰 z tej oferty i da艂em jej numer seryjny z laptopa kt贸rego kupi艂em 2 lata temu, bo gwarancja ju偶 min臋艂a (boziu, jak ten czas leci). Z tego co wiem pan na infolinii by艂 bardzo sympatyczny i jedyne co musia艂a zrobi膰 to wys艂a膰 dodatkowo zdj臋cie tego numeru seryjnego na obudowie laptopa. I nic wi臋cej. Wi臋c chyba du偶o zale偶y od osoby przyjmuj膮cej zg艂oszenie, a telefonicznie idzie tak膮 osob臋 "wyczu膰".
Niemniej jednak polecam dalej pr贸bowa膰 o ile cenowo wszystko si臋 oczywi艣cie op艂aca, bo niekiedy konkurencja mo偶e mie膰 lepsz膮 ofert臋 i nawet cashback tu nie pomo偶e.聽
By膰 rozs膮dnym i pr贸bowa膰, pozdrawiam 馃檪

PS: Mo偶e faktycznie si臋 to zmieni艂o ale rok temu brali艣my na t臋 sam膮 osob臋 laptopa co 2 lata temu i nie by艂o biadolenia. Ale no mo偶e nowe zasady 馃檪