Jump to content
  • Sign Up
FxJ

Voucher HP promocyjny - dla wymieniaj─ůcych laptopa HP na nowy (cashback)

Recommended Posts

Odno┼Ťnie vouher├│w to jak jest np promocja to voucher jest odliczany od ceny podstawowej czy promocyjne?

@tralalero┬áwidz─Ö ┼╝e nie czyta┼ée┼Ť tego w─ůtku na forum, to dzia┼éa inaczej ni┼╝ my┼Ťlisz. Doczytaj sobie na spokojnie.

Witam, jest kto┼Ť w stanie poratowa─ç voucherem? Kupi┼éem lapka i nie wiedzia┼éem, ┼╝e o kod musz─Ö si─Ö stara─ç przed zakupem. Pozdrawiam┬á

Dnia 2.04.2020 o 16:08, zuba1899 napisał:

Witam, jest kto┼Ť w stanie poratowa─ç voucherem? Kupi┼éem lapka i nie wiedzia┼éem, ┼╝e o kod musz─Ö si─Ö stara─ç przed zakupem. Pozdrawiam┬á

Faktura za nowy laptop musi by─ç na te same dane ktore podaje si─Ö by otrzymac voucher, wiec juz nic z tego

Witam, czy kto┼Ť poratuje kodem na laptopa? Chce kupi─ç pavilion gaming, lecz znalazlem na olx s/n itp ale mi odrzucaj─ů,┬á┼╝e wykorzystane kody. By┼ébym wdzi─Öczny, stawiam przys┼éowiow─ů flaszk─Ö ;D┬á
A i jak co to normalnie przez fb z nimi rozmawiam, nie trzeba infolinii.

Chat HP na facebooku dzia┼éa ­čÖé

Wysy┼éaj─ů VOUCHER, w moich przypadku chat wys┼éany w pon 13:20 mail z voucherem otrzymany wt 8:50

Cze┼Ť─ç. Napisa┼éem do hp na facebooku i maj─ů mi wys┼éa─ç voucher jutro. Znalaz┼éem laptopa w bardzo niskiej cenie na Allegro i tu mam pytanie. Czy ten laptop z allegro ┼éapie si─Ö czy musz─Ö┬ákupi─ç z jakiego┼Ť sklepu typu morele, x-com? Nie rozumiem do ko┼äca jak sprawdzi─ç czy jest to autoryzowany sprzedawca.┬á

link do aukcji która mnie interesuje. 

HP Pavilion Gaming 17 i5-9300H/16GB/256 GTX1660Ti 144Hz (7SF59EA)

Tak z ciekawo┼Ťci ile ┼Ťrednio czeka si─Ö na sam─ů weryfikacje ┼╝─ůdania? Pytam, bo wys┼éa┼éem wszystko 2 tyg temu i nadal mam status weryfikacja w toku.

Witam, m├│g┼éby kto┼Ť poratowa─ç jakim┼Ť zb─Ödnym numerem seryjnym i zdj─Öciem tabliczki? Z g├│ry naprawd─Ö bardzo dzi─Ökuj─Ö!

HP Pavilion Gaming i5-9300H/8GB/256GB/GTX1650 (15-dk0021nw/7SD71EA)

Ceneo - 3049zł (tylko w jednym sklepie)

Morele - 3399zł

• Like 1

A HP zwraca z vouchera jak sie kupi z outletu?
W regulaminie chyba jest napisane, ze laptop musi by─ç "nowy", nie wiem jak oni definiuj─ů outlet.

Nowy sprzedawany na FV przez sklep, outlet (zwroty) nadal pozostaje nowym laptopem z pe┼én─ů gwarancj─ů.

• Upvote 1

@andrew1994

Mam na oku Omena 17, chciałbym spytać czy posiadasz, lub czy ktokolwiek z forumowiczów posiada jeszcze numer seryjny, którym mógłby się podzielić?

Cheers! ­čÖé

Hej, mam tak─ů rozkmin─Ö:)

Mam starego laptopa HP, wi─Öc voucher powinienem dosta─ç, ale pytanie czy mog─Ö kupi─ç tak:

1) na raty na siebie, wtedy mam cenę -  650 zł

2)┬á na firm─Ö, ale nie jestem w┼éa┼Ťcicielem - wtedy b─Ödzie taniej, ale czy mi uznaj─ů wtedy voucher?

Pr├│buj─Ö, za┼éatwi─ç Voucher od HP i jest z tym spory problem. Na chatcie odpisuj─ů po paru dniach. Opr├│cz tego dowiedzia┼éem si─Ö, ┼╝e osoba kt├│ra ju┼╝ kiedy┼Ť korzysta┼éa z promocji, drugi raz nie mo┼╝e. Opr├│cz tego robi─ů problem, bo pytaj─ů co si─Ö dzieje z laptopem, dlaczego nie dzia┼éa, ich technik online to sprawdzi itd. ┼╗le trafi┼éem czy faktycznie zaostrzyli przyznawanie voucher├│w. Kiedy┼Ť dosta┼éem bez problemu.

Czy je┼╝eli chce kupic omena to potrzebuje numeru seryjnego starego omena, czy mog─Ö podac nr seryjny jakiegos innego laptopa od HP?

Dostałem voucher od HP, nie bez problemów mimo, że voucher był z laptopa z mojej rodziny, ale mniejsza z tym. Moje pytanie brzmi - czy ten model HP Pavilion Gaming zawsze daje 650zł? W tej chwili kosztuje 4300 zł, ale w promocji widziałem był 3900-3999 zł czyli tak naprawdę poniżej 4000, więc voucher będzie 450 zł?

Dzisiaj przyszed┼é mi mail z numerem i dat─ů vouchera, a tak┼╝e linkiem do owej zni┼╝ki. Pytanie, czy ten link mam klikn─ů─ç po zakupie nowego laptopa, czy teraz?