Jump to content
  • Sign Up
FxJ

Voucher HP promocyjny - dla wymieniaj─ůcych laptopa HP na nowy (cashback)

Recommended Posts

Czy ma kto┼Ť nieu┼╝yty numer laptopa HP uprawniony do vouchera?

Wejdź na allegro, wpisz "obudowa hp pavilion" i szukaj na zdjęciach numeru seryjnego ? Jako, że to tylko obudowa, a nie cały laptop to numer seryjny i tak nikomu się nie przyda. 

Chcia┼ébym skorzysta─ç z vouchera ale mam tylko starego ProBooka. Czy poratowa┼éby kto┼Ť SN wraz z jego zdj─Öciem na PW? Z g├│ry dzi─Öki za pomoc.

Promocja dalej trwa.

Przed zakupem skontaktowa┼éam si─Ö pod wskazany w po┼Ťcie numer tel. 2 dni po telefonie mia┼éam potwierdzenie, ┼╝e stary laptop za┼éapa┼é si─Ö na promocj─Ö.

Laptop kupiony 11.06, par─Ö dni potem┬áwys┼éa┼éam im faktur─Ö i ju┼╝ mam pieni─ůdze s─ů na koncie. Niestety trzeba si─Ö liczy─ç z oko┼éo miesi─Öcznym czasem oczekiwania i dok┼éadnym uzupe┼énianiem dokument├│w, ale by┼éo warto. 400 z┼é piechot─ů nie chodzi ­čśë

Dla zainteresowanych: kupiłam HP Pavilion 15, a dokładnie HP Pavilion 15 i5-8265U/8GB/256/Win10 MX150 IPS Blue (15-cs1013nw/6AY81EA)

Od ko┼äca maja ten laptop ca┼éy czas oscyluje w kwocie 2999 z┼é - 3200 z┼é, wi─Öc warto poczeka─ç, bo zawsze wraca co tej ceny 2999 z┼é (najlepiej da─ç sobie spok├│j z kupowaniem w trakcie trwania jakie┼Ť super fancy promocji, bo w┼éa┼Ťnie wtedy jest najdro┼╝szy xD)┬á

Na razie jestem ca┼ékiem zadowolona, ciesz─Ö si─Ö,┬á ┼╝e si─Ö jednak nie zdecydowa┼éam na ten nudny srebrny kolor. Wbrew pozorom ten niebieski jest bardzo elegancki, cho─ç mo┼╝e paluchy bardziej si─Ö odbijaj─ů, bywa ­čśä

Czy modele laptop├│w z x-kom z rozszerzon─ů pami─Öci─ů RAM i dyskiem SSD b─Öd─ů uwzgl─Ödnione w tym programie?

Tak, ale radzimy wszystkim do┼éo┼╝enie dysku SSD NVMe┬ána w┼éasn─ů r─Ök─Ö.

Przykładowo ADATA XPG SX8200 Pro z lepszych dysków M.2. W zestawie producent dorzuca radiator do samodzielnego naklejenia, pasuje do każdego laptopa.

Cze┼Ť─ç, poratuje kto┼Ť pewnym nr seryjnym i zdj─Öciem tabliczki?

Z g├│ry dzi─Ökuje:)

Dostałem fakturę z x-kom, ale nie wpisali na niej kodu producenta i numeru seryjnego (mimo, że poprosiłem o to w uwagach). Jest tylko pozycja na fakturze: "Notebook / Laptop 15,6" HP Pavilion 15 ..." (dalej parametry). Taka faktura przejdzie, czy jednak muszę poprosić o korektę?

Możesz zadzwonić i podpytać z HP.  Nr masz na pierwszej stronie. Z tego co czytałem na forach to ludzie mieli podobnie i przechodziło. Ponoć czasem prosili o przesłanie np. zdjecia opakowania z numerem.

Ale to tylko info z sieci. Tam ludzie r├│┼╝ne rzeczy pisz─ů.

P.S. Jaki model kupi┼ée┼Ť?

Ten dokładnie: HP Pavilion 15 i5-8250U/16GB/480/Win10/IPS MX150 Blue (15-cs0019nw)

Jest w x-komie do ko┼äca sierpnia promocja back to school na wybrane produkty i ta wersja z kodem "szkola" wychodzi niby 500zl taniej (2999zl), ale cena bez kodu moim zdaniem jest zawy┼╝ona. S─ů te┼╝ wersje podstawowe (bez powi─Ökszonego SSD i RAMu) w dw├│ch kolorach (niebieski i z┼éoty) i kosztuj─ů 2599zl - w tych 400zl r├│┼╝nicy mo┼╝na rozbudowa─ç na w┼éasn─ů r─Ök─Ö tak jak sugerowa┼é Tamagotchi (za ten dysk ADATA Pro + 2x 8GB RAMu 2666 powinno wyj┼Ť─ç niewiele dro┼╝ej - zale┼╝y jeszcze jak si─Ö uda sprzeda─ç cz─Ö┼Ťci fabryczne). Ja przemy┼Ťla┼éem spraw─Ö i te┼╝ mi─Ödzy innymi dla wygody poszed┼éem jednak w gotowca - nawet te wolniejsze cz─Ö┼Ťci to wi─Öcej ni┼╝ potrzebuj─Ö i nie chcia┼éo mi si─Ö z tym wszystkim bawi─ç (sprzedawanie, wysy┼éanie, klonowanie partycji recovery - nie mam jak pod┼é─ůczy─ç dw├│ch SSD PciE, musia┼ébym kombinowa─ç). W ka┼╝dym razie to ju┼╝ kwestia indywidualna - jak kto woli ­čÖé

Tak og├│lnie te laptopy HP,┬á kt├│re si─Ö ┼éapi─ů na kod "szkola" wygl─ůdaj─ů troch─Ö na czyszczenie magazynu 2018 z i5-8250U - Paviliony z 8265U s─ů tylko w regularnych cenach a wed┼éug mnie nie warto dop┼éaca─ç kilka st├│w do tego procesora (mo┼╝e kto┼Ť ma inne zdanie i si─Ö wypowie).

Podsumowuj─ůc, je┼Ťli uda mi si─Ö zwrot z programu HP to wyjdzie mi 2600 za tego lapka - moim zdaniem, ┼Ťwietna cena za tak─ů specyfikacj─Ö.

Ja tez na fakturze z x-komu nie miałem numeru tylko model i specyfikacja jak mówisz. Przyjęli bez problemu.

Poratuje kto┼Ť numerem seryjnym i zdj─Öciem? Niby mam zdj─Öcie bo kto┼Ť w okolicy sprzedawa┼é obudow─Ö ale nie mam jak sprawdzi─ç czy ju┼╝ na ten z/n nie by┼é voucher brany.

Pozdrawiam.

Panowie, dlaczeto ten laptop jest taki tani? Jedyne 2699z┼é za co┼Ť co przy gorszym procesorze 8 generacji i5 kosztuje dobrze ponad 3000z┼é.

HP Pavilion 15-bc507nw (7PX26EA)

Matryca? HP po numerze seryjnym podaje ┼╝e IPS, troche stare porty USB... ale mimo wszystko w srodku i5 9 generacji, duzy dysk SSD, dodatkowa karta graficzna i to nie zwykla MX150..

Brak systemu windows wszystkiego nie tłumaczy, czy cos jeszcze jest nie tak z tym lapkiem?

Mam wygenerowany juz voucher od HP i poszukuje HP Pavilion 15:

- CPU i5 8-generacji

- RAM 16GB

- Dysk SSD M.2 na PCIe 256/512GB

- milo by bylo z dodatkowa grafika przynajmniej MX150

Co┼Ť ta┼äszego jest na rynku -┬áHP Pavilion 15-cs1001nw (5MM68EA)

W X-kom zero promocji i raczej drogo.

Brak systemu operacyjnego - z Windows 10 Home bylby 300-400zl drozszy. Ale jesli nie jest to wystarczajace wytlumaczenie, to u mnie tego laptopa dyskwalifikuje gruba ramka ekranu.

Cytat

Panowie, dlaczeto ten laptop jest taki tani?

GTX 1050 (3GB) - wszystko jasne.

Poratuje kto┼Ť numerem seryjnym? Niestety m├│j stary laptop HP si─Ö nie kwalifikuje do promocji - seria biznesowa ­čśĽ┬áPozdrawiam i licz─Ö, ┼╝e znajdzie si─Ö jaka┼Ť dobra duszyczka ;)

Dnia 17.09.2019 o 16:37, Kondzio21 napisał:

Poratuje kto┼Ť numerem seryjnym?

Wystarczy na allegro wpisa─ç "Hp pavilion obudowa" i wyskakuj─ů piekne zdj─Öcia z numerami. Im raczej sie juz i tak nie przyda.

Warto zrobic zrzut zdjecia, zeby mozna było wyslac hp jak beda chcieli. Tu kilka przykladow.

- OBUDOWA DOLNA LAPTOP HP PAVILION DV7-2282

- Obudowa dolna kadłubek HP PAVILION DV6000 DV6700

- Obudowa dolna do HP PAVILION DV6

• Upvote 1

Proszę mi powiedzieć, czy jeżeli chce laptop w leasing to ten voucher też zadziała?

Siema mam fajny pro tip i pytanie w jednym.

Zaczn─Ö od dobrej promocji:
Ten laptop:
HP Pavilion 15 i5-8265/16GB/480+1TB/W10 MX250 (15-cs2009nw)
Z kodem rabatowym ,,studia" tanieje z 3850 do 3300zł
Do tego voucher 400 zł i jego cena to 2900zł, bardzo dobra opcja biznesowa lub dla studenciaków.
Tutaj rodzi si─Ö pytanie, bo wzi─ů┼éem go, ju┼╝ przyszed┼é i jest ┼Ťwietny. Uzupe┼éniam te dane do programu (voucher) i po wpisaniu ceny oczywi┼Ťcie 3299 z┼é pokazuje mi, ┼╝e zwrot b─Ödzie wynosi─ç 650 z┼é ­čśä (nie 400, a 650 lol). No i ciesz─Ö si─Ö i lec─Ö dalej. Nast─Öpnie w warunkach programu s─ů okre┼Ťlone produkty, kt├│re go┬áobejmuj─ů i tam pisze
,, Pavilion (360;Gaming)"
Czy to oznacza, że nie zaliczy się on do promocji, że tylko 360 i pavilion gaming? Rok temu w 2018 brałem tego samego paviliona ale w słabszej konfiguracji:
HP Pavilion 15 i5-8250U/16GB/256/W10/IPS MX150 (15-cs0007nw)
I wszystko przebieg┼éo zgodnie z planem. Teraz zaczynam mie─ç obawy, co o tym s─ůdzicie?

Do kolegi wy┼╝ej @Tcep
Nie, laptop musi by─ç NOWY od autoryzowanego sprzedawcy np. x-kom, morele, komputronik
W dodatku za┼éatwia┼éem laptopa przez internet i panowie z x-komu nie byli w stanie napisa─ç na fakturze numeru seryjnego laptop, bo nie mogli go zna─ç, wysy┼éane s─ů losowo.
Ale na szcz─Ö┼Ťcie kontakt z nimi jest prosty i na messengerze wys┼éali mi specjalne o┼Ťwiadczenie, ┼╝e laptop taki i taki zosta┼é przeze mnie zakupiony dnia tego i tego, a dowodem na to jest faktura o numerze takim i takim.
Je┼╝eli chce si─Ö otrzyma─ç numer na fakturze, to trzeba zakupi─ç laptop osobi┼Ťcie w salonie, jednak┼╝e pisali i m├│wili, ┼╝e niejednokrotnie wydawali takie o┼Ťwiadczenie i nie by┼éo ┼╝adnych problem├│w ­čÖé

Cytat

Nast─Öpnie w warunkach programu s─ů okre┼Ťlone produkty, kt├│re go┬áobejmuj─ů i tam pisze ,, Pavilion (360;Gaming)"

Masz wymienione przyk┼éadowe serie zaliczaj─ůce si─Ö do linii laptop├│w┬á"Pavilion".

hej, da rad─Ö skontaktowa─ç si─Ö z HP przez internet? promka na fajny laptop ko┼äczy si─Ö w niedziele, a w weekend nie mo┼╝na dzwoni─ç ­čśĽ

Zamierzam kupi─ç laptopa od HP i chcia┼ébym skorzysta─ç z "out of warranty voucher. "Poratuje kto┼Ť numerem seryjnym pogwarancyjnego HP?

Dnia 5.11.2019 o 15:56, Anonim1996 napisał:

Zamierzam kupi─ç laptopa od HP i chcia┼ébym skorzysta─ç z "out of warranty voucher. "Poratuje kto┼Ť numerem seryjnym pogwarancyjnego HP?

Popatrz na olx, allegro. Ludzie wystawiaj─ů pe┼éno zdj─Ö─ç obudowy, je┼╝eli nie popro┼Ť ich o u┼╝yczenie kodu seryjnego. Kwestia maksymalnie godziny pracy.
https://support.hp.com/pl-pl/checkwarranty 
Na tej stronie sprawdzasz zgodno┼Ť─ç modelu z promocj─ů oraz to czy gwarancja ju┼╝ min─Ö┼éa.┬á
Powodzonka

• Like 1