Jump to content
  • Sign Up
FxJ

Voucher HP promocyjny - dla wymieniaj─ůcych laptopa HP na nowy (cashback)

Recommended Posts

18 godzin temu, drza napisał:

Odpowiem sobie sam bo mo┼╝e komu┼Ť si─Ö przyda.┬á

Dana osoba może skorzystać wielokrotnie z programu. Można kupić w dowolnym sklepie na terenie Polski byle laptop był nowy. 

Ju┼╝ mam wygenerowany voucher na kolejny zakup:) Polecam wszystkim skorzystanie z tego programu:)

a można wykorzystać 2 razy ten sam kod?

Czy kto┼Ť kupowa┼é sprz─Öt od HP w X-komie i korzysta┼é z tego vouchera? Pytam si─Ö bo po zakupie trzeba przedstawi─ç faktur─Ö imienn─ů z nr seryjnym sprz─Ötu a wiem od sklepu, ┼╝e nie wystawiaj─ů jej z takimi danymi, wi─Öc mam pytanie jak to za┼éatwi─ç by zwr├│cili pieni─ůdze?

4 minuty temu, Johnybiu napisał:

Czy kto┼Ť kupowa┼é sprz─Öt od HP w X-komie i korzysta┼é z tego vouchera? Pytam si─Ö bo po zakupie trzeba przedstawi─ç faktur─Ö imienn─ů z nr seryjnym sprz─Ötu a wiem od sklepu, ┼╝e nie wystawiaj─ů jej z takimi danymi, wi─Öc mam pytanie jak to za┼éatwi─ç by zwr├│cili pieni─ůdze?

ja ostatnio kupowalem na x-komie i korzystalem z vouchera i normalnie wyslali mi na maila fakture z moimi danymi jakie podawalem przy zakupie

3 minuty temu, Sobol napisał:

ja ostatnio kupowalem na x-komie i korzystalem z vouchera i normalnie wyslali mi na maila fakture z moimi danymi jakie podawalem przy zakupie

Przyj─Öli Tobie w HP faktur─Ö bez nr seryjnego?

1 minutę temu, Johnybiu napisał:

Przyj─Öli Tobie w HP faktur─Ö bez nr seryjnego?

nie no w linku jaki dostales od HP wypelniasz wszystko po kolei i tam wpisujesz nr seryjny itd...

• Like 1

Przed chwil─ů, Sobol napisa┼é:

nie no w linku jaki dostales od HP wypelniasz wszystko po kolei i tam wpisujesz nr seryjny itd...

Ok, dzi─Ökuj─Ö za wyja┼Ťnienie.

Witam,

czy dysponuje jeszcze ktos numerem seryjnym potrzebnym do uzyskania vouchera i mogly wyslac na priv?

Z gory dziekuje za pomoc.

Pozdrawiam,

AJ

Dodatkowo mo┼╝na zgarn─ů─ç myszk─Ö lub koszulk─Ö teraz.

Dodatkowo w promocji Media Expert przeceniony z 4099z┼é laptop "HP Omen 15 2018" obs┼éuguj─ůcy dyski PCIe NVMe x4

HP Omen 15-DC0012NW (4TW17EA) I5-8300H 8GB 1000GB GF-GTX1050TI W10 (kodem rabatowym: ME-1129) za 3649zł

Testo modelu na notebookcheck.net.

Promocja nadal obowi─ůzuje, lecz musia┼éem zrobi─ç zdj─Öcie numeru seryjnego i przes┼éa─ç mailem.

Witam, czy mo┼╝e si─Ö kto┼Ť wypowiedzie─ç ile czasu czeka┼é na zwrot? Czekam ju┼╝ tydzie┼ä i pieni─Ödzy brak :/

15 godzin temu, cypek21 napisał:

Witam, czy mo┼╝e si─Ö kto┼Ť wypowiedzie─ç ile czasu czeka┼é na zwrot? Czekam ju┼╝ tydzie┼ä i pieni─Ödzy brak ?

Czas oczekiwania na zwrot to ok. 3tyg. Pieni─ůdze id─ů z zagranicy.

Dnia 29.03.2019 o 19:38, cypek21 napisał:

Witam, czy mo┼╝e si─Ö kto┼Ť wypowiedzie─ç ile czasu czeka┼é na zwrot? Czekam ju┼╝ tydzie┼ä i pieni─Ödzy brak ?

Mi szły około 3 tygodni. 

4 godziny temu, emjay napisał:

Posiada kto┼Ť jaki┼Ť numer seryjny i by┼éby w stanie poratowa─ç zdj─Öciem?

Nieaktualne.

Czy kwota vouchera jest zale┼╝na od ceny laptopa, od kt├│rego bierzemy numer seryjny czy od ceny laptopa, kt├│rego chcemy kupi─ç?

Je┼╝eli ta pierwsza opcja to czy mia┼éby kto┼Ť zdj─Öcie numeru seryjnego od takiego laptopa?

1 godzinę temu, mikos16 napisał:

Czy kwota vouchera jest zale┼╝na od ceny laptopa, od kt├│rego bierzemy numer seryjny czy od ceny laptopa, kt├│rego chcemy kupi─ç?

Je┼╝eli ta pierwsza opcja to czy mia┼éby kto┼Ť zdj─Öcie numeru seryjnego od takiego laptopa?

lapka kt├│rego kupujesz

Cze┼Ť─ç, poratuje kto┼Ť nr seryjnym i zdj─Öciem tabliczki?

Z g├│ry dzi─Ökuje:)

Cze┼Ť─ç, je┼Ťli kto┼Ť posiada w nadmiarze nr seryjny i zdj─Öcie tabliczki laptopa hp po gwarancji, ch─Ötnie skorzystam :)

z g├│ry dzi─Öki

Cze┼Ť─ç. Otrzyma┼éam dzisiaj voucher rabatowy od HP do zakupu nowego laptopa. Wyszuka┼éam na allegro kilka ciekawych ofert kt├│re spe┼éniaj─ů moje wymagania, ale nie jestem pewna, czy dostan─Ö za nie p├│┼║niej zwrot pieni─Ödzy. Zapytany o t─Ö kwesti─Ö konsultant wyrecytowa┼é mi regu┼ék─Ö:

Cytat

Program obejmuje produkty HP nabyte u autoryzowanego sprzedawcy HP na terenie Polski. Musi to by─ç urz─ůdzenie fabrycznie nowe z faktur─ů VAT lub imienn─ů z widocznymi danymi urz─ůdzenia i klienta.

Czy dobrze rozumiem, ┼╝e mam weryfikowa─ç kt├│ry sklep jest partnerem HP? No i domy┼Ťlam si─Ö r├│wnie┼╝, ┼╝e wyklucza to zakup sprz─Ötu powystawowego czy z outletu.

Interesowa┼éby mnie np taki model:┬áHP OMEN i7-8750H 16G 256+1TB GTX1050 TI (15-dc0850nl)┬ái czy dam rad─Ö do jego zakupu podpi─ů─ç ten┬ávoucher?

Druga cz─Östo napotykana przeze mnie sytuacja na aukcjach to oferowanie wystawienia faktury VAT-mar┼╝a. Ciekawe oferty, no ale niestety z tak─ů faktur─ů to raczej nie przejdzie.

Prosi┼éabym o porad─Ö kogo┼Ť, kto mia┼é ju┼╝ z takim zakupem jakie┼Ť do┼Ťwiadczenie

Cytat

Laptop pochodzi z europejskiej dystrybucji.

Zwr├│ci┼éa┼Ť na to uwag─Ö? Zapytaj jak─ů ma klawiatur─Ö, ko┼äc├│wka NL wskazuje na holendersk─ů.

Orientuje si─Ö kto┼Ť czy wype┼éniaj─ůc formularz trzeba mie─ç konkretnie ksero faktury czy mo┼╝e by─ç w formie elektronicznej jak przysylaja na maila?┬á

Cze┼Ť─ç wszystkim,

dosta┼éem info od brata o promocji ale niestety nie mam numeru seryjnego...poratuje kto┼Ť nr seryjnym i zdj─Öciem tabliczki?´╗┐┬á Uda┼éo mi si─Ö znale┼║─ç fajn─ů opcj─Ö z lapkiem HP OMEN :)

Z g├│ry dzi─Ökuje:)

Cytat

Uda┼éo mi si─Ö znale┼║─ç fajn─ů opcj─Ö z lapkiem HP OMEN┬á

Praktycznie ka┼╝d─ů konfiguracje poda┼éem na pierwszej stronie.

Jak chcesz to na pw mog─Ö poda─ç.

Witam,

mam pytanie techniczne :) chcia┼ébym zakupi─ç na firm─Ö laptopa z promocji MediaMarkt, ale Voucher HP je┼╝eli uda mi si─Ö uzyska─ç to najwcze┼Ťniej z dat─ů otrzymania na e-mail 06.05.2019r. I tu pytanie, czy mo┼╝na wybra─ç np. odbi├│r osobisty w sklepie z zap┼éat─ů na miejscu i np. sprz─Öt odebra─ç pomi─Ödzy 07.05 a 09.05 ? I jaka data b─Ödzie na Fakturze sprzeda┼╝y MM ?

Z g├│ry dzi─Ökuj─Ö za informacj─Ö.

Pozdrawiam !