Jump to content
  • Sign Up
FxJ

Voucher HP promocyjny - dla wymieniaj─ůcych laptopa HP na nowy (cashback)

Recommended Posts

Na nr.tel.podany przez FxJ na pierwszej stronie.:mlotek:

Promocja cały czas jest aktywna.31 grudnia zadzwoniłem o 10-tej na infolinie o 13-tej voucher był na poczcie.

pozdrawiam

• Like 1

Czy znajdzie się dobra osoba, która mogłaby na priv użyczyć numeru seryjnego swojego laptopa po gwarancji? ? Z góry dziękuję!

Nie musicie nawet szuka─ç po znajomych. Ja aby uzyska─ç voucher napisa┼éem do kogo┼Ť z olx aby go poda┼é w celu weryfikacji legalno┼Ťci produktu przed zakupem. Uzyska┼éem, sprawdzi┼éem TU(kliknij link)┬áczy si─Ö zgadza i czy jest po terminie gwarancji. Nast─Öpnie dzwonisz na infolini─Ö czy ten program zwrotu got├│wki dalej jest aktualny (Na dzi┼Ť jestem 100% pewny, ┼╝e jest poniewa┼╝ osoba kt├│rej poleci┼éem skorzystania z tego, go uzyska┼éa). Gdy powiedz─ů, ┼╝e tak to m├│wisz, ┼╝e przymierzasz si─Ö do zakupu nowego laptopa HP i czy mo┼╝esz uzyska─ç voucher. Wtedy podajesz im numer seryjny, a oni wysy┼éaj─ů Ci taki link aktywacyjny na maila. Gdy uzyskasz ju┼╝ nowego laptopa to aktywujesz ten link, rejestrujesz zapis nowego laptopa i w ci─ůgu 2 tyg oko┼éo otrzymujesz przelew, kt├│ry obejmuje tw├│j przedzia┼é. ?

Cytat

Ja aby uzyska─ç voucher napisa┼éem do kogo┼Ť z olx aby go poda┼é w celu weryfikacji legalno┼Ťci produktu przed zakupem. Uzyska┼éem, sprawdzi┼éem TU(kliknij link)┬áczy si─Ö zgadza i czy jest po terminie gwarancji. Nast─Öpnie dzwonisz na infolini─Ö czy ten program zwrotu got├│wki dalej jest aktualny (Na dzi┼Ť jestem 100% pewny, ┼╝e jest poniewa┼╝ osoba kt├│rej poleci┼éem skorzystania z tego, go uzyska┼éa). Gdy powiedz─ů, ┼╝e tak to m├│wisz, ┼╝e przymierzasz si─Ö do zakupu nowego laptopa HP i czy mo┼╝esz uzyska─ç voucher.

A czy to ju┼╝ nie pochodzi pod kradzie┼╝? Mo┼╝e osoba ta chcia┼éa sprzeda─ç ten laptop, a potem za pomoc─ů vouchera kupi─ç sobie kolejny. Co innego, je┼Ťli w ofertach sami daj─ů wyra┼║ne zdj─Öcie s/n.

Dnia 16.01.2019 o 19:26, Mechal napisał:

Nie musicie nawet szuka─ç po znajomych. Ja aby uzyska─ç voucher napisa┼éem do kogo┼Ť z olx aby go poda┼é w celu weryfikacji legalno┼Ťci produktu przed zakupem. Uzyska┼éem, sprawdzi┼éem TU(kliknij link)┬áczy si─Ö zgadza i czy jest po terminie gwarancji. Nast─Öpnie dzwonisz na infolini─Ö czy ten program zwrotu got├│wki dalej jest aktualny (Na dzi┼Ť jestem 100% pewny, ┼╝e jest poniewa┼╝ osoba kt├│rej poleci┼éem skorzystania z tego, go uzyska┼éa). Gdy powiedz─ů, ┼╝e tak to m├│wisz, ┼╝e przymierzasz si─Ö do zakupu nowego laptopa HP i czy mo┼╝esz uzyska─ç voucher. Wtedy podajesz im numer seryjny, a oni wysy┼éaj─ů Ci taki link aktywacyjny na maila. Gdy uzyskasz ju┼╝ nowego laptopa to aktywujesz ten link, rejestrujesz zapis nowego laptopa i w ci─ůgu 2 tyg oko┼éo otrzymujesz przelew, kt├│ry obejmuje tw├│j przedzia┼é. ?

Powiem kr├│tko.Takich Januszy jak kolega Mechel to powinno si─Ö wiesza─ç za jaja na najbli┼╝szej latarni.Kto┼Ť sprzedaje lapka ,a on si─Ö podszywa pod kupuj─ůcego i┬á zdobywa NIELEGALNIE !!!! nr.seryjny.A teraz pytanie za 100 punkt├│w moderator jest po przedszkolu czy z jakim┼Ť zespo┼éem ┼╝e pozwala na takie wpisy.Moderatorze ogarnij si─Ö ch┼éopcze.

Cytat

zdobywa NIELEGALNIE !!!! nr.seryjny

Tu nie ma problemu ┼╝adnego,┬ájak by kto┼Ť potrzebowa┼é mog─Ö zdoby─ç taki numer z uszkodzonych laptop├│w. Naprawd─Ö to ┼╝adna kradzie┼╝, to przecie┼╝ nie licencja systemowa 7-kim.

Dnia 23.01.2019 o 19:03, kriszo2007 napisał:

Powiem kr├│tko.Takich Januszy jak kolega Mechel to powinno si─Ö wiesza─ç za jaja na najbli┼╝szej latarni.Kto┼Ť sprzedaje lapka ,a on si─Ö podszywa pod kupuj─ůcego i┬á zdobywa NIELEGALNIE !!!! nr.seryjny.A teraz pytanie za 100 punkt├│w moderator jest po przedszkolu czy z jakim┼Ť zespo┼éem ┼╝e pozwala na takie wpisy.Moderatorze ogarnij si─Ö ch┼éopcze.

Jak chcesz wska┼╝e ci latarni─Ö, tylko zastanawia mnie jak to zrobisz ?

┼╗ycz─Ö powodzenia, za to sam pokaza┼ée┼Ť swoim j─Özykiem jaki z ciebie Janusz xd

3/4 takich aukcji to laptopy uszkodzone, lub niedzia┼éaj─ůce ┼╝e wzgl─Ödu na wiek, wi─Öc wi─Ökszego po┼╝ytku z tego nie ma, tym bardziej nie mo┼╝na tego nazwa─ç kradzie┼╝─ů.

EDIT: Znajomy wykorzystał numer seryjny dwa razy i zatwierdzili voucher ? nie widzę powodów do postrzegania tego jako kradzieży ?

Szkoda, że HP nie ma jak tego zweryfikować. Polska cebula się uaktywniła i korzysta a hp ma sprzedaż i daje się robić w bambuko.
Moderatorze tego ma┼éego forum-┬áTy serio takie rzeczy promujesz? Voucher dla wymieniaj─ůcych laptopa a nie kombinator├│w. Dostrzegasz r├│┼╝nice w idei a faktycznym wykorzystaniu Vouchera?┬á

Ale rozpocz─ů┼éem g├│wno-burz─Ö. Ja nie oskar┼╝a┼éem pana o kradzie┼╝. Tylko czy pomimo nadmiaru tych numer├│w lub ┼éatwo┼Ťci zdobycia nie podchodzi to pod ┼éamanie prawa. Pan zapyta┼é o numer seryjny i go wzi─ů┼é. Mo┼╝e troch─Ö nie porz─ůdku, ale jednak ┼éatwo go zdoby─ç. Jak np: wzi─ů┼éem 3 numery seryjne od laptop├│w, u kt├│rych by┼éy zdj─Öcia s/n (sprawne) i jeden laptop, kt├│ry by┼é zniszczony. Zadzwoni┼éem i poda┼éem numer tego rozwalonego. Zapyta┼é czy pan Damian. To wymy┼Ťli┼éem, ┼╝e laptop jest firmowy i m├│g┼é nale┼╝e─ç do pracownika pana Damiana lub zwyczajnie zosta┼é kupiony od pana Damiana jako u┼╝ywany. Oczywi┼Ťcie powiedzia┼éem, ┼╝e nale┼╝y do ojca i nie jestem pewien, ale si─Ö tego domy┼Ťlam. Pan powiedzia┼é, ┼╝e wys┼éa┼é voucher na e-mail. Troch─Ö pogada┼éem z nim o tym voucherze i tyle.

To jest po prostu taka odmiana promocji typu cashback, o ile si─Ö kto┼Ť o niej dowie.

19 godzin temu, RITV napisał:

Polska cebula się uaktywniła i korzysta a hp ma sprzedaż i daje się robić w bambuko.

Je┼Ťli by wykorzystali ca┼é─ů pul─Ö przeznaczon─ů w danym roku na vouchery, to by ich po prostu nie wysy┼éali.

Witam

Potwierdzam, voucher wci─ů┼╝ mo┼╝na uzyska─ç.

Ogarni─Öty wczoraj.

Mail przyszedł natychmiast, podczas rozmowy z konsultantem.

Mam opcj─Ö kupi─ç Omena model 15-ce008nw┬áza 2700 z outletu z pe┼én─ů gwarancj─ů producenta, stan idealny, jedynie opakowanie zamienne. Ma s┼éu┼╝y─ç do codziennych zada─ç typu przegl─ůdanie sieci i youtube, a z gier wy┼é─ůcznie Liga Legend. Do tego mam voucher. Pytanie czy warto bo jednak mamy ju┼╝ dost─Öpne laptopy z nowszymi podzespo┼éami, ale cena kusi. Dorad┼║cie prosz─Ö. Mo┼╝e kto┼Ť┬á ma ten model i korzysta.

Og├│lnie rzecz bior─ů im mocniejsze bebechy w laptopie, tym bardziej d┼éugowieczny, bo b─Ödzie w stanie ud┼║wign─ů─ç coraz to bardziej wymagaj─ůce programy (takie jak gry). Ja zakupi┼éem Omena 15 dok┼éadnie tego samego co ty, ale za 3600 + voucher. Laptop za 2700 w idealnym stanie + voucher jest ca┼ékiem dobrym interesem. Je┼Ťli chcesz gra─ç tylko w LOL'a, to Omen ci wystarczy. Jak by┼éby┼Ť cierpliwy to za par─Ö dni mog─Ö da─ç ci moj─ů opini─Ö na temat tego laptopa. Widzia┼éem, ┼╝e RE2 Remake na nim dzia┼éa na wysokich w 50-70 FPS, wi─Öc ca┼ékiem nie┼║le.

Dnia 31.01.2019 o 18:50, Gray93 napisał:

Mam opcj─Ö kupi─ç Omena model 15-ce008nw┬áza 2700 z outletu z pe┼én─ů gwarancj─ů producenta, stan idealny, jedynie opakowanie zamienne. Ma s┼éu┼╝y─ç do codziennych zada─ç typu przegl─ůdanie sieci i youtube, a z gier wy┼é─ůcznie Liga Legend. Do tego mam voucher. Pytanie czy warto bo jednak mamy ju┼╝ dost─Öpne laptopy z nowszymi podzespo┼éami, ale cena kusi. Dorad┼║cie prosz─Ö. Mo┼╝e kto┼Ť┬á ma ten model i korzysta.

Z ciekawo┼Ťci - czy uda┼éo Ci si─Ö uzyska─ç cash-back od HP kupuj─ůc laptop z outletu? Wg ich regulaminu:

"12. Do Programu kwalifikuj─ů si─Ö wy┼é─ůcznie nowe Produkty HP. Z Programu s─ů wy┼é─ůczone produkty demonstracyjne, remarketingowe i u┼╝ywane."

Znajdzie si─Ö kto┼Ť kto u┼╝yczy┼éby numeru seryjnego laptopa po gwarancji? Z g├│ry dzi─Öki

12 godzin temu, andrew1994 napisał:

Mam kilka numer├│w seryjnych do oddania

Gdyby┼Ť by┼é tak mi┼éy to wy┼Ťlij┬ána PW. Wielkie dzi─Öki ?

Siup, voucher przys┼éany, laptopik Hp omen 15 z i5 8300h i gtx 1050ti┬ázam├│wiony. Bardzo fajna promocja jest teraz w xkomie, (tydzie┼ä laptop├│w)┬ábo ten lapek, co zam├│wi┼éem jest za 4199 i jeszcze dostane plecak oraz┬ás┼éuchawki razera. Dzi─Ökuj─Ö @FxJ za ten wpis, robisz na prawd─Ö dobr─ů robot─Ö na tym forum.┬á

1 godzinę temu, Laco napisał:

Siup, voucher przys┼éany, laptopik Hp omen 15 z i5 8300h i gtx 1050ti┬ázam├│wiony. Bardzo fajna promocja jest teraz w xkomie, (tydzie┼ä laptop├│w)┬ábo ten lapek, co zam├│wi┼éem jest za 4199 i jeszcze dostane plecak oraz┬ás┼éuchawki razera. Dzi─Ökuj─Ö @FxJ za ten wpis, robisz na prawd─Ö dobr─ů robot─Ö na tym forum.┬á

Mozesz podeslac linka do tej promocji 

Witam,

Czy promocja nadal jest aktualna? Jest gdzie┼Ť lista sklep├│w gdzie trzeba kupi─ç laptopa, aby promocja obowi─ůzywa┼éa?

Wpierw zapoznaj si─Ö z w─ůtkiem na g┼é├│wnej stronie.

Jakiego laptopa chcesz kupi─ç?

16 godzin temu, FxJ napisał:

Wpierw zapoznaj si─Ö z w─ůtkiem na g┼é├│wnej stronie.

Jakiego laptopa chcesz kupi─ç?

Ju┼╝ raz korzysta┼éem z tego programu wi─Öc znam temat. Po prostu nigdzie nie mog─Ö znale┼║─ç info odno┼Ťnie ko┼äca promocji. Co do sklep├│w to podejrzewam ┼╝e nie ma znaczenia gdzie kupi─ç, ale wol─Ö zapyta─ç.┬á

Cytat

Po prostu nigdzie nie mog─Ö znale┼║─ç info odno┼Ťnie ko┼äca promocji.

Nie znajdziesz, ponieważ nie została zakończona.

Cytat

Co do sklepów to podejrzewam że nie ma znaczenia gdzie kupić, ale wolę zapytać. 

Cytat

musi by─ç nowy, z Polskiej dystrybucji od autoryzowanego sprzedawcy

Czyli wszystkie znane sklepy, wszystkie modele jakie znalaz┼éem s─ů wymienione (bazowe) inne to ju┼╝ konfiguracje zmodyfikowane przez sklepy.

• Like 1

18 godzin temu, FxJ napisał:

Czyli wszystkie znane sklepy, wszystkie modele jakie znalaz┼éem s─ů wymienione (bazowe) inne to ju┼╝ konfiguracje zmodyfikowane przez sklepy.

Mam rozumie─ç, ┼╝e je┼Ťli Xkom doda mi np. wi─Ökszy dysk to mi voucher tego nie obejmie?

A czemu ma Ci voucher nie obj─ů─ç? Daj─ů ci voucher na ich lapka, a nie na to co si─Ö w ┼Ťrodku znajduje.┬á

Oczywi┼Ťcie ┼╝e obejmie, jedynie wspomnia┼éem ┼╝e ka┼╝dy z tych mo┼╝e by─ç rozszerzony o RAM i jaki┼Ť SSD przez sprzedawc─Ö, zwykle lepiej wychodzi si─Ö kupuj─ůc samodzielnie i montuj─ůc.

• Like 1

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy jedna osoba mo┼╝e skorzysta─ç kilka razy z tego programu? Czy trzeba kombinowa─ç na kogo┼Ť?

Orientuje si─Ö kto┼Ť czy gdybym si─Ö postara┼é o ten voucher teraz, (wykorzysta┼ébym go dopiero za 1,5msc), a w trakcie by ta promocja si─Ö sko┼äczy┼éa to by┼éby wa┼╝ny czy nie?┬á

I czy nie ma problemu jak np. X-kom da rabat? Zwracaj─ů wtedy normalnie od kwoty brutto na fakturze?┬á

Cytat

Orientuje si─Ö kto┼Ť czy gdybym si─Ö postara┼é o ten voucher teraz, (´╗┐wykorzysta┼ébym go dopiero za 1,5msc)

Cytat

Od dnia wygenerowania kodu mamy do 60 dni na zakup.

Czytaj.

Cytat

a w trakcie by ta promocja się skończyła to byłby ważny czy nie?

Jak za du┼╝o rozdadz─ů to mog─Ö zako┼äczy─ç, nie powinni ale radz─Ö si─Ö nie oci─ůga─ç.

Cytat

I czy nie ma problemu jak np. X-kom da rabat?

To nie ma ┼╝adnego znaczenia.

Odpowiem sobie sam bo mo┼╝e komu┼Ť si─Ö przyda.┬á

Dana osoba może skorzystać wielokrotnie z programu. Można kupić w dowolnym sklepie na terenie Polski byle laptop był nowy. 

Ju┼╝ mam wygenerowany voucher na kolejny zakup:) Polecam wszystkim skorzystanie z tego programu:)

• Upvote 1