Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się

FxJ

Voucher HP promocyjny - dla wymieniających laptopa HP na nowy (cashback)

Polecane posty

18 godzin temu, drza napisał:

Odpowiem sobie sam bo może komuś się przyda. 

Dana osoba może skorzystać wielokrotnie z programu. Można kupić w dowolnym sklepie na terenie Polski byle laptop był nowy. 

Już mam wygenerowany voucher na kolejny zakup:) Polecam wszystkim skorzystanie z tego programu:)

a można wykorzystać 2 razy ten sam kod?

REKLAMA WIDOCZNA TYLKO DLA GOŚCI | ADS VISIBLE ONLY FOR GUESTS

Nie można wykorzystać  2 razy tego samego kodu

1 godzinę temu, velocetyzer napisał:

@andrew1994 Posiadasz jeszcze jakieś numery seryjne? Nie mogę wysłać do Ciebie wiadomości prywatnej

Poszło na priv

• Like 1

Czy ktoś kupował sprzęt od HP w X-komie i korzystał z tego vouchera? Pytam się bo po zakupie trzeba przedstawić fakturę imienną z nr seryjnym sprzętu a wiem od sklepu, że nie wystawiają jej z takimi danymi, więc mam pytanie jak to załatwić by zwrócili pieniądze?

4 minuty temu, Johnybiu napisał:

Czy ktoś kupował sprzęt od HP w X-komie i korzystał z tego vouchera? Pytam się bo po zakupie trzeba przedstawić fakturę imienną z nr seryjnym sprzętu a wiem od sklepu, że nie wystawiają jej z takimi danymi, więc mam pytanie jak to załatwić by zwrócili pieniądze?

ja ostatnio kupowalem na x-komie i korzystalem z vouchera i normalnie wyslali mi na maila fakture z moimi danymi jakie podawalem przy zakupie

3 minuty temu, Sobol napisał:

ja ostatnio kupowalem na x-komie i korzystalem z vouchera i normalnie wyslali mi na maila fakture z moimi danymi jakie podawalem przy zakupie

Przyjęli Tobie w HP fakturę bez nr seryjnego?

1 minutę temu, Johnybiu napisał:

Przyjęli Tobie w HP fakturę bez nr seryjnego?

nie no w linku jaki dostales od HP wypelniasz wszystko po kolei i tam wpisujesz nr seryjny itd...

• Like 1

Przed chwilą, Sobol napisał:

nie no w linku jaki dostales od HP wypelniasz wszystko po kolei i tam wpisujesz nr seryjny itd...

Ok, dziękuję za wyjaśnienie.

Witam,

czy dysponuje jeszcze ktos numerem seryjnym potrzebnym do uzyskania vouchera i mogly wyslac na priv?

Z gory dziekuje za pomoc.

Pozdrawiam,

AJ

poratuje ktoś na priv seryjnym notka konsumekckiego po gw. + zdjęciem tabliczki znamionowej ?

Promocja nadal obowiązuje, lecz musiałem zrobić zdjęcie numeru seryjnego i przesłać mailem.

Witam, czy może się ktoś wypowiedzieć ile czasu czekał na zwrot? Czekam już tydzień i pieniędzy brak :/

15 godzin temu, cypek21 napisał:

Witam, czy może się ktoś wypowiedzieć ile czasu czekał na zwrot? Czekam już tydzień i pieniędzy brak 😕

Czas oczekiwania na zwrot to ok. 3tyg. Pieniądze idą z zagranicy.

Dnia 29.03.2019 o 19:38, cypek21 napisał:

Witam, czy może się ktoś wypowiedzieć ile czasu czekał na zwrot? Czekam już tydzień i pieniędzy brak 😕

Mi szły około 3 tygodni. 

Posiada ktoś jakiś numer seryjny i byłby w stanie poratować zdjęciem?

4 godziny temu, emjay napisał:

Posiada ktoś jakiś numer seryjny i byłby w stanie poratować zdjęciem?

Nieaktualne.

Czy kwota vouchera jest zależna od ceny laptopa, od którego bierzemy numer seryjny czy od ceny laptopa, którego chcemy kupić?

Jeżeli ta pierwsza opcja to czy miałby ktoś zdjęcie numeru seryjnego od takiego laptopa?

1 godzinę temu, mikos16 napisał:

Czy kwota vouchera jest zależna od ceny laptopa, od którego bierzemy numer seryjny czy od ceny laptopa, którego chcemy kupić?

Jeżeli ta pierwsza opcja to czy miałby ktoś zdjęcie numeru seryjnego od takiego laptopa?

lapka którego kupujesz

Cześć, poratuje ktoś nr seryjnym i zdjęciem tabliczki?

Z góry dziękuje:)

Cześć, jeśli ktoś posiada w nadmiarze nr seryjny i zdjęcie tabliczki laptopa hp po gwarancji, chętnie skorzystam :)

z góry dzięki

Cześć. Otrzymałam dzisiaj voucher rabatowy od HP do zakupu nowego laptopa. Wyszukałam na allegro kilka ciekawych ofert które spełniają moje wymagania, ale nie jestem pewna, czy dostanę za nie później zwrot pieniędzy. Zapytany o tę kwestię konsultant wyrecytował mi regułkę:

Cytat

Program obejmuje produkty HP nabyte u autoryzowanego sprzedawcy HP na terenie Polski. Musi to być urządzenie fabrycznie nowe z fakturą VAT lub imienną z widocznymi danymi urządzenia i klienta.

Czy dobrze rozumiem, że mam weryfikować który sklep jest partnerem HP? No i domyślam się również, że wyklucza to zakup sprzętu powystawowego czy z outletu.

Interesowałby mnie np taki model: HP OMEN i7-8750H 16G 256+1TB GTX1050 TI (15-dc0850nl) i czy dam radę do jego zakupu podpiąć ten voucher?

Druga często napotykana przeze mnie sytuacja na aukcjach to oferowanie wystawienia faktury VAT-marża. Ciekawe oferty, no ale niestety z taką fakturą to raczej nie przejdzie.

Prosiłabym o poradę kogoś, kto miał już z takim zakupem jakieś doświadczenie

Cytat

Laptop pochodzi z europejskiej dystrybucji.

Zwróciłaś na to uwagę? Zapytaj jaką ma klawiaturę, końcówka NL wskazuje na holenderską.

Orientuje się ktoś czy wypełniając formularz trzeba mieć konkretnie ksero faktury czy może być w formie elektronicznej jak przysylaja na maila? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się