Skocz do zawartości

FxJ

Voucher HP promocyjny - dla wymieniających laptopa HP na nowy (cashback)

Polecane posty

Na nr.tel.podany przez FxJ na pierwszej stronie.:mlotek:

Promocja cały czas jest aktywna.31 grudnia zadzwoniłem o 10-tej na infolinie o 13-tej voucher był na poczcie.

pozdrawiam

• Like 1

REKLAMA WIDOCZNA TYLKO DLA GOŚCI | ADS VISIBLE ONLY FOR GUESTS

Czy znajdzie się dobra osoba, która mogłaby na priv użyczyć numeru seryjnego swojego laptopa po gwarancji? 🙂 Z góry dziękuję!

Nie musicie nawet szukać po znajomych. Ja aby uzyskać voucher napisałem do kogoś z olx aby go podał w celu weryfikacji legalności produktu przed zakupem. Uzyskałem, sprawdziłem TU(kliknij link) czy się zgadza i czy jest po terminie gwarancji. Następnie dzwonisz na infolinię czy ten program zwrotu gotówki dalej jest aktualny (Na dziś jestem 100% pewny, że jest ponieważ osoba której poleciłem skorzystania z tego, go uzyskała). Gdy powiedzą, że tak to mówisz, że przymierzasz się do zakupu nowego laptopa HP i czy możesz uzyskać voucher. Wtedy podajesz im numer seryjny, a oni wysyłają Ci taki link aktywacyjny na maila. Gdy uzyskasz już nowego laptopa to aktywujesz ten link, rejestrujesz zapis nowego laptopa i w ciągu 2 tyg około otrzymujesz przelew, który obejmuje twój przedział. 🙂

Cytat

Ja aby uzyskać voucher napisałem do kogoś z olx aby go podał w celu weryfikacji legalności produktu przed zakupem. Uzyskałem, sprawdziłem TU(kliknij link) czy się zgadza i czy jest po terminie gwarancji. Następnie dzwonisz na infolinię czy ten program zwrotu gotówki dalej jest aktualny (Na dziś jestem 100% pewny, że jest ponieważ osoba której poleciłem skorzystania z tego, go uzyskała). Gdy powiedzą, że tak to mówisz, że przymierzasz się do zakupu nowego laptopa HP i czy możesz uzyskać voucher.

A czy to już nie pochodzi pod kradzież? Może osoba ta chciała sprzedać ten laptop, a potem za pomocą vouchera kupić sobie kolejny. Co innego, jeśli w ofertach sami dają wyraźne zdjęcie s/n.

Dnia 16.01.2019 o 19:26, Mechal napisał:

Nie musicie nawet szukać po znajomych. Ja aby uzyskać voucher napisałem do kogoś z olx aby go podał w celu weryfikacji legalności produktu przed zakupem. Uzyskałem, sprawdziłem TU(kliknij link) czy się zgadza i czy jest po terminie gwarancji. Następnie dzwonisz na infolinię czy ten program zwrotu gotówki dalej jest aktualny (Na dziś jestem 100% pewny, że jest ponieważ osoba której poleciłem skorzystania z tego, go uzyskała). Gdy powiedzą, że tak to mówisz, że przymierzasz się do zakupu nowego laptopa HP i czy możesz uzyskać voucher. Wtedy podajesz im numer seryjny, a oni wysyłają Ci taki link aktywacyjny na maila. Gdy uzyskasz już nowego laptopa to aktywujesz ten link, rejestrujesz zapis nowego laptopa i w ciągu 2 tyg około otrzymujesz przelew, który obejmuje twój przedział. 🙂

Powiem krótko.Takich Januszy jak kolega Mechel to powinno się wieszać za jaja na najbliższej latarni.Ktoś sprzedaje lapka ,a on się podszywa pod kupującego i  zdobywa NIELEGALNIE !!!! nr.seryjny.A teraz pytanie za 100 punktów moderator jest po przedszkolu czy z jakimś zespołem że pozwala na takie wpisy.Moderatorze ogarnij się chłopcze.

Cytat

zdobywa NIELEGALNIE !!!! nr.seryjny

Tu nie ma problemu żadnego, jak by ktoś potrzebował mogę zdobyć taki numer z uszkodzonych laptopów. Naprawdę to żadna kradzież, to przecież nie licencja systemowa 7-kim.

Dnia 23.01.2019 o 19:03, kriszo2007 napisał:

Powiem krótko.Takich Januszy jak kolega Mechel to powinno się wieszać za jaja na najbliższej latarni.Ktoś sprzedaje lapka ,a on się podszywa pod kupującego i  zdobywa NIELEGALNIE !!!! nr.seryjny.A teraz pytanie za 100 punktów moderator jest po przedszkolu czy z jakimś zespołem że pozwala na takie wpisy.Moderatorze ogarnij się chłopcze.

Jak chcesz wskaże ci latarnię, tylko zastanawia mnie jak to zrobisz 😄

Życzę powodzenia, za to sam pokazałeś swoim językiem jaki z ciebie Janusz xd

3/4 takich aukcji to laptopy uszkodzone, lub niedziałające że względu na wiek, więc większego pożytku z tego nie ma, tym bardziej nie można tego nazwać kradzieżą.

EDIT: Znajomy wykorzystał numer seryjny dwa razy i zatwierdzili voucher 🙂 nie widzę powodów do postrzegania tego jako kradzieży 🙂

Szkoda, że HP nie ma jak tego zweryfikować. Polska cebula się uaktywniła i korzysta a hp ma sprzedaż i daje się robić w bambuko.
Moderatorze tego małego forum- Ty serio takie rzeczy promujesz? Voucher dla wymieniających laptopa a nie kombinatorów. Dostrzegasz różnice w idei a faktycznym wykorzystaniu Vouchera? 

Ale rozpocząłem gówno-burzę. Ja nie oskarżałem pana o kradzież. Tylko czy pomimo nadmiaru tych numerów lub łatwości zdobycia nie podchodzi to pod łamanie prawa. Pan zapytał o numer seryjny i go wziął. Może trochę nie porządku, ale jednak łatwo go zdobyć. Jak np: wziąłem 3 numery seryjne od laptopów, u których były zdjęcia s/n (sprawne) i jeden laptop, który był zniszczony. Zadzwoniłem i podałem numer tego rozwalonego. Zapytał czy pan Damian. To wymyśliłem, że laptop jest firmowy i mógł należeć do pracownika pana Damiana lub zwyczajnie został kupiony od pana Damiana jako używany. Oczywiście powiedziałem, że należy do ojca i nie jestem pewien, ale się tego domyślam. Pan powiedział, że wysłał voucher na e-mail. Trochę pogadałem z nim o tym voucherze i tyle.

To jest po prostu taka odmiana promocji typu cashback, o ile się ktoś o niej dowie.

19 godzin temu, RITV napisał:

Polska cebula się uaktywniła i korzysta a hp ma sprzedaż i daje się robić w bambuko.

Jeśli by wykorzystali całą pulę przeznaczoną w danym roku na vouchery, to by ich po prostu nie wysyłali.

Witam

Potwierdzam, voucher wciąż można uzyskać.

Ogarnięty wczoraj.

Mail przyszedł natychmiast, podczas rozmowy z konsultantem.

Mam opcję kupić Omena model 15-ce008nw za 2700 z outletu z pełną gwarancją producenta, stan idealny, jedynie opakowanie zamienne. Ma służyć do codziennych zadać typu przeglądanie sieci i youtube, a z gier wyłącznie Liga Legend. Do tego mam voucher. Pytanie czy warto bo jednak mamy już dostępne laptopy z nowszymi podzespołami, ale cena kusi. Doradźcie proszę. Może ktoś  ma ten model i korzysta.

Ogólnie rzecz biorą im mocniejsze bebechy w laptopie, tym bardziej długowieczny, bo będzie w stanie udźwignąć coraz to bardziej wymagające programy (takie jak gry). Ja zakupiłem Omena 15 dokładnie tego samego co ty, ale za 3600 + voucher. Laptop za 2700 w idealnym stanie + voucher jest całkiem dobrym interesem. Jeśli chcesz grać tylko w LOL'a, to Omen ci wystarczy. Jak byłbyś cierpliwy to za parę dni mogę dać ci moją opinię na temat tego laptopa. Widziałem, że RE2 Remake na nim działa na wysokich w 50-70 FPS, więc całkiem nieźle.

Dnia 31.01.2019 o 18:50, Gray93 napisał:

Mam opcję kupić Omena model 15-ce008nw za 2700 z outletu z pełną gwarancją producenta, stan idealny, jedynie opakowanie zamienne. Ma służyć do codziennych zadać typu przeglądanie sieci i youtube, a z gier wyłącznie Liga Legend. Do tego mam voucher. Pytanie czy warto bo jednak mamy już dostępne laptopy z nowszymi podzespołami, ale cena kusi. Doradźcie proszę. Może ktoś  ma ten model i korzysta.

Z ciekawości - czy udało Ci się uzyskać cash-back od HP kupując laptop z outletu? Wg ich regulaminu:

"12. Do Programu kwalifikują się wyłącznie nowe Produkty HP. Z Programu są wyłączone produkty demonstracyjne, remarketingowe i używane."

Znajdzie się ktoś kto użyczyłby numeru seryjnego laptopa po gwarancji? Z góry dzięki

12 godzin temu, andrew1994 napisał:

Mam kilka numerów seryjnych do oddania

Gdybyś był tak miły to wyślij na PW. Wielkie dzięki 😉

Siup, voucher przysłany, laptopik Hp omen 15 z i5 8300h i gtx 1050ti zamówiony. Bardzo fajna promocja jest teraz w xkomie, (tydzień laptopów) bo ten lapek, co zamówiłem jest za 4199 i jeszcze dostane plecak oraz słuchawki razera. Dziękuję @FxJ za ten wpis, robisz na prawdę dobrą robotę na tym forum. 

1 godzinę temu, Laco napisał:

Siup, voucher przysłany, laptopik Hp omen 15 z i5 8300h i gtx 1050ti zamówiony. Bardzo fajna promocja jest teraz w xkomie, (tydzień laptopów) bo ten lapek, co zamówiłem jest za 4199 i jeszcze dostane plecak oraz słuchawki razera. Dziękuję @FxJ za ten wpis, robisz na prawdę dobrą robotę na tym forum. 

Mozesz podeslac linka do tej promocji 

Witam,

Czy promocja nadal jest aktualna? Jest gdzieś lista sklepów gdzie trzeba kupić laptopa, aby promocja obowiązywała?

Wpierw zapoznaj się z wątkiem na głównej stronie.

Jakiego laptopa chcesz kupić?

16 godzin temu, FxJ napisał:

Wpierw zapoznaj się z wątkiem na głównej stronie.

Jakiego laptopa chcesz kupić?

Już raz korzystałem z tego programu więc znam temat. Po prostu nigdzie nie mogę znaleźć info odnośnie końca promocji. Co do sklepów to podejrzewam że nie ma znaczenia gdzie kupić, ale wolę zapytać. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się