Skocz do zawartości

FxJ

Voucher HP promocyjny - dla wymieniających laptopa HP na nowy (cashback)

Polecane posty

Na nr.tel.podany przez FxJ na pierwszej stronie.:mlotek:

Promocja cały czas jest aktywna.31 grudnia zadzwoniłem o 10-tej na infolinie o 13-tej voucher był na poczcie.

pozdrawiam

• Like 1

REKLAMA WIDOCZNA TYLKO DLA GOŚCI | ADS VISIBLE ONLY FOR GUESTS

Czy znajdzie się dobra osoba, która mogłaby na priv użyczyć numeru seryjnego swojego laptopa po gwarancji? 🙂 Z góry dziękuję!

Nie musicie nawet szukać po znajomych. Ja aby uzyskać voucher napisałem do kogoś z olx aby go podał w celu weryfikacji legalności produktu przed zakupem. Uzyskałem, sprawdziłem TU(kliknij link) czy się zgadza i czy jest po terminie gwarancji. Następnie dzwonisz na infolinię czy ten program zwrotu gotówki dalej jest aktualny (Na dziś jestem 100% pewny, że jest ponieważ osoba której poleciłem skorzystania z tego, go uzyskała). Gdy powiedzą, że tak to mówisz, że przymierzasz się do zakupu nowego laptopa HP i czy możesz uzyskać voucher. Wtedy podajesz im numer seryjny, a oni wysyłają Ci taki link aktywacyjny na maila. Gdy uzyskasz już nowego laptopa to aktywujesz ten link, rejestrujesz zapis nowego laptopa i w ciągu 2 tyg około otrzymujesz przelew, który obejmuje twój przedział. 🙂

Cytat

Ja aby uzyskać voucher napisałem do kogoś z olx aby go podał w celu weryfikacji legalności produktu przed zakupem. Uzyskałem, sprawdziłem TU(kliknij link) czy się zgadza i czy jest po terminie gwarancji. Następnie dzwonisz na infolinię czy ten program zwrotu gotówki dalej jest aktualny (Na dziś jestem 100% pewny, że jest ponieważ osoba której poleciłem skorzystania z tego, go uzyskała). Gdy powiedzą, że tak to mówisz, że przymierzasz się do zakupu nowego laptopa HP i czy możesz uzyskać voucher.

A czy to już nie pochodzi pod kradzież? Może osoba ta chciała sprzedać ten laptop, a potem za pomocą vouchera kupić sobie kolejny. Co innego, jeśli w ofertach sami dają wyraźne zdjęcie s/n.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Giełda Komputerowa 🖥️🖱️ Kup Sprzedaj Kupie Sprzedam Oddam Zamienię
Grupa na Facebooku · 4174 członków
Dołącz do grupy

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.