Skocz do zawartości

pabloesc

Bezprzewodowa podświetlana klawiatura

Polecane posty

Cześć, chciałbym poprosić kogoś o polecenie mi jakiejś bezprzewodowej klawiatury z podświetlanymi klawiszami. Przepraszam, że nie określam ceny, ale nie wiem ile takie klawiatury kosztują. Im będzie tańsza tym lepiej.

Beznadziejny pomysł, podświetlana bezprzewodowa - przecież to drenuje maksymalnie baterie, zamiast zmieniać raz na rok baterie/akumulatorki to będziesz zmieniać co tydzień.

Do czego ci ta klawiatura? Ma być też z przyciskami numerycznymi z prawej czy z touchpadem czy jakaś mini do TV?

Klawiaturę potrzebuję do normalnego stacjonarnego komputera PC. Ok rozumiem, że bateria w takiej klawiaturze bezprzewodowej z podświetlaniem szybko padnie i lepiej wybrać coś bez podświetlenia. 

Mam jeszcze zapytanie techniczne ; Czy nadajnik od modelu klawiatury Logitech ex110 będzie pasował do modelu klawiatury Logitech ex100? 

Opinie są raczej podzielone, zależy kogo spytasz, jeśli ktoś pracował tylko na Logitechu i Microsofcie pewnie mu się spodoba ale jeśli ktoś miał lepsze to uzna że zbyt wysoka cena.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się