Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

pabloesc    0

Cześć, chciałbym poprosić kogoś o polecenie mi jakiejś bezprzewodowej klawiatury z podświetlanymi klawiszami. Przepraszam, że nie określam ceny, ale nie wiem ile takie klawiatury kosztują. Im będzie tańsza tym lepiej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Reklama widoczna jedynie dla gości - niewidoczna dla zalogowanych użytkowników forum

Włóczykij    7

Beznadziejny pomysł, podświetlana bezprzewodowa - przecież to drenuje maksymalnie baterie, zamiast zmieniać raz na rok baterie/akumulatorki to będziesz zmieniać co tydzień.

Do czego ci ta klawiatura? Ma być też z przyciskami numerycznymi z prawej czy z touchpadem czy jakaś mini do TV?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
pabloesc    0

Klawiaturę potrzebuję do normalnego stacjonarnego komputera PC. Ok rozumiem, że bateria w takiej klawiaturze bezprzewodowej z podświetlaniem szybko padnie i lepiej wybrać coś bez podświetlenia. 

Mam jeszcze zapytanie techniczne ; Czy nadajnik od modelu klawiatury Logitech ex110 będzie pasował do modelu klawiatury Logitech ex100? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
FxJ    242

Opinie są raczej podzielone, zależy kogo spytasz, jeśli ktoś pracował tylko na Logitechu i Microsofcie pewnie mu się spodoba ale jeśli ktoś miał lepsze to uzna że zbyt wysoka cena.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta