Skocz do zawartości

Polecane posty

Z minusów nie ma slotu na drugi dysk chyba żeby pozbyć się nagrywarki i zamontować kieszeń HDD Caddy

https://www.asus.com/pl/Commercial-Laptops/ASUSPRO-P2540UA/specifications/

Przeczytaj tamtą recenzję którą podesłałem, mało popularne i mało jest ich w PL więc i recenzji niewiele.

wydaje mi się albo cena spadła

Kurs USD cały czas jest spadkowy  

za 100 zł więcej dostaje etui jakieś i złączki, pytanie czy warto lub w innej wersji też za 3150 ale z 12gb ram

Wiem że jest nowsza partia ale Asus nie podał co zmienił poza nowszym wgranym biosem. Najlepiej i5 bo ma 8GB wlutowane a i3 tylko 4GB + oba maja wolny slot. Najwyższą wydajnośc masz gdy RAM pracuje w trybie Dual Channel.

https://www.purepc.pl/internet/firmy_kuzniewskipl_i_gameragon_wniosly_wniosek_o_upadlosc

Taka mała przestroga.

1 minutę temu, FxJ napisał:

Wiem że jest nowsza partia ale Asus nie podał co zmienił poza nowszym wgranym biosem. Najlepiej i5 bo ma 8GB wlutowane a i3 tylko 4GB + oba maja wolny slot. Najwyższą wydajnośc masz gdy RAM pracuje w trybie Dual Channel.

https://www.purepc.pl/internet/firmy_kuzniewskipl_i_gameragon_wniosly_wniosek_o_upadlosc

Taka mała przestroga.

czyli rezygnować z tego zenbooka ?

czytałem Twojego posta o tym

Dla samego serwisu warto, tylko dobierz jakiś porządny dysk SSD i będziesz mieć dobry sprzęt do pracy na lata. Pamiętaj o zaktualizowaniu sterowników i bios.

Z czrgo wynika fakt,  że identyczne konifguracje sprzedawane przez x kom na allegro są tańsze niż u nich  w sklepie? 

Każdy może zwrócić teraz, a ze jest nowy tylko otworzony i używany przez kilka godzin lub dni (nawet bez śladów używania), to muszą gdzieś najlepiej sprzedać taniej a najłatwiej na allegro.

gorzej, że często nie informują o tym klientów - na konkurencyjnym forum są przynajmniej 3 tematy, w których klienci dostali wcześniej odpakowany towar w cenie "pełnej" nówki. Co więcej, nie dotyczyło to tylko laptopów, ale również monitora czy myszki (sic!)

Oznaczenie na pudełku - kod producenta.

Podaj najlepiej link.

Z czrgo wynika fakt,  że identyczne konifguracje sprzedawane przez x kom na allegro są tańsze niż u nich  w sklepie? 

To przecież są dwa całkiem różne modele, innych producentów!

19 minut temu, FxJ napisał:

To przecież są dwa całkiem różne modele, innych producentów!

FxJ wysłałem te dwa egzemplarze bo we wczesniejszym poście napisałeś, żeby ci linki wysłać, chciałem żeby powiedział czy ten vostro i zenbook są

nowszymi czy starszymi seriami, nie musisz robić ze mnie takiego idioty. Pozdrawiam

Teraz, Tamagotchi napisał:

Nie wygląda ale bez matrycy FullHD szkoda tyle płacić za tą wersje.

Jak mówisz o zenbooku z allegro to jedt to fhd, przynajmniej tak jest napisane

Według numeru producenta ten zenbook z allegro jest z nowszej serii tylko pytanie dlaczego jest o tyle tańszy

Ultrabook 14" ASUS ASUS ZenBook UX410UA-8 i3-7100U/8GB/1TB/Win10 UX410UA-GV035T UX410UA-GV067T  (341317+335539+259126)

Jednak jest ze starszej

12 godzin temu, Włóczykij napisał:

Jednak jest ze starszej

Ehh, a ja popatrzyłem na tamte cyferki niżej, ciekawe, że podali 2 kody

Witam ponownie, czy poza wymienionymi wcześniej modelami tj. Vostro 5568 i zenbookiem ux410 pojawiło się coś wartego zainteresowania, bądź też ma się pojawić?? Tak jak wcześniej pisałem, najpóźniej chciałbym mieć laptopa na początku października i nie wiem czy kupić coś teraz czy poczekać jeszcze pozdrawiam 

13 minut temu, Włóczykij napisał:

No chyba że jesteś w stanie coś dołożyć ponad te 3000zł ?

Tak jak pisałem we wczesniejszych postach, 3300 max +dysk ssd

A macbooki? Bo widziałem na xkomie takiego za 3699 chyba tylko to podstawowa wersja i nie wiem czy to by miało sens

widziałem na xkomie takiego za 3699

To jakiś oultrat lub ze zwrotów zapewne, nowe są znacznie droższe.

MMGF2ZE/A - starszy

MQD32ZE/A - nowszy

Masz iPhona? Lub korzystałeś już kiedyż z MAC-ów?

Czym wygrywają z laptopami z Windows: super jakość wykonania, najlepsze touchpady, matryce i baterie. Za to przegrywają jeśli chodzi o konfiguracje w najtańszej nawet nie mają matrycy FullHD i dysko o śmiesznej pojemności.

Alternatywa to Lenovo ThinkPad L470, ZenBook UX410UAUX430UA z czego Asusy mają lepsze matryce.

Chyba ze chcesz się skupić jednak bardziej na 15,6" modelach skoro ma głównie być przeznaczony do domu?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się