Jump to content
  • Sign Up
sonko

[4000z艂] asus rog GL553VD vs hp omen 1DN07EA vs inne

Recommended Posts

@huudyy, te -150mV masz stabilne ? bo mi nawet na -160 w prime nie wywala艂o i og贸lnie do codziennego u偶ytku by艂o stabilne ale jak odpali艂em jakie艣 gry to crashuje... :getlost: teraz wracam si臋 do -140 :ermm:

btw. da si臋 jako艣 wymusi膰 automatyczne wykrywanie monitor贸w - kupi艂em sobie drugi kabel hdmi i 偶eby dzia艂a艂 mi z monitorem musze w intel graphic settings r臋cznie poszuka膰 monitor贸w to wtedy znajduje ale sam z siebie ju偶 nie, problem wyst臋puje tylko z tym kablem i tym monitorem niezale偶nie od portu do kt贸rego si臋 wepne

Og贸lnie nie mam za wiele czasu na gry, ale te par臋 godzin co katowa艂em CSGO oby艂o si臋 bez jakiegokolwiek problemu. My艣l臋 偶e wi臋cej ju偶 nie b臋d臋 rusza艂, i tak widz臋, 偶e sporo tempers pad艂y. PS FPS lock mocno obni偶a temperatury w csgo, ustawi艂em na 121 i laptop chodzi spokojniej.

Ko艅cz臋 prac臋 po 20, to ko艂o p贸艂nocy my艣l臋 偶e dam zna膰 co z MSI afterburner I hdmi jak co艣.

HDMI u mnie dzia艂a bez problemu, pod艂膮czy艂em kabel, zmieni艂em wej艣cie na TV i obraz od razu zduplikowany. Nawet nie musia艂em nic zmienia膰 w Windzie.

MSI dzi艣 nie b臋dzie, nie mam czasu niestety. PS laptopa zostawiam, przywi膮za艂em si臋 do niego ju偶.

z tym hdmi chodzi o to 偶e tylko ten jeden kabel w po艂膮czeniu z monitorem nie dzia艂a jak powinien, zmienie kabel nie ma problemu, tym niby z艂ym kablem pod艂膮cze si臋 do tv od razu dzia艂a normalnie ale z monitorem ju偶 nie...

stery z nvidii najnowsze a z intela te偶 - windows sam sobie to zainstalowa艂 a jak chce z r臋ki zainstalowa膰 te ze strony asusa to wywala 偶e ju偶 mam nowsze