Skocz do zawartości
 • Zarejestruj się

Skawłoker

Użytkownik forum
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Skawłoker

 • Ranga
  Nowicjusz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ale błagam Cię nie tłumacz mi tego tylko podawaj wymagania oficjalne, ze strony producenta, a nie opisane w artykule. https://knowledge.autodesk.com/support/autocad/troubleshooting/caas/sfdcarticles/sfdcarticles/System-requirements-for-AutoCAD-2016.html Proszę, zapoznaj się z tymi podawanymi przez producenta i okaże się, że wcale nie są tak wzięte z kosmosu jak te podane przez Ciebie.
 2. Nie wiem skąd tak wygórowane wymagania, gdzie nawet sam producent i licencjodawca programu - AutoDesk dla najbardziej skomplikowanych i dużych rysunków podaje wymagania o połowę mniejsze.
 3. Akurat z transportem komputera na uczelnie odnośnie wagi nie ma problemu. Bateria jeśli wystarczy na 3 - 4 godziny też spokojnie będzie mi odpowiadać. 2600 to już taka maksymalna kwota. Mimo wszystko jeszcze poszperam, jak to student szukam oszczędności wszędzie. Jeśli coś jeszcze wpadnie mi w oko wrzucę link w odpowiedzi. Dziękuję.
 4. Tak, będzie to mój jedyny laptop. Dziękuję za odpowiedź. Rozumiem, że przedstawione przeze mnie pozycje nie są warte zbyt dużej uwagi?
 5. ASUS VivoBook R556QA A12-9720P/12GB/256SSD Dell Inspirion 15 3000 2.0 - 3.1GHz (Inspiron 3542) Zainteresowały mnie te dwie pozycje, ale jako że jestem zielony w temacie chciałbym prosić o jakąkolwiek opinię i poradę w temacie.
 6. [1] Kwota waha się w okolicach 2500zł. Rozważam również propozycje sprzętu używanego. Jeśli polecany sprzęt byłby używany proszę o porady odnośnie usterek i wad, na które szczególnie powinienem zwrócić uwagę. [2] System operacyjny powinien być zainstalowany, chyba że dla danego polecanego modelu istotnie zmniejszy jego cenę. [3] Matryca 15" i większe, najlepiej matowa. Co do rodzaju jestem zielony i zdam się na wasze opinie. [4] Waga nie gra istotnej roli przy wyborze urządzenia. [5] Laptop używany będzie głównie jako narzędzie pracy studenta w programach AutoCAD, Mathcad etc. [6] Wiem, że sprzęt wieczny nie będzie, ale przydałoby się żeby wytrzymał te 4 lata do zakończenia studiów. Głownie zależy mi na wydajności laptopa, mniejszą wagę przykładam do jakości wykonania. [7] Gry, które miałby obsługiwać: CS:GO (niskie/średnie), WoW(średnie), Diablo III (średnie/wysokie) [8] - [9] -

×