Jump to content
  • Sign Up

All Activity

This stream auto-updates     

1. Yesterday
  2. Dzięki system od razu przyspieszył.
  3. za 4 mln to kolega/ koleżanka może kupić każdy komputer 😄
  4. Uwaga. Wszystkie porady znajdziesz link Program CPUID HWMonitor pobierz. link. Pokazuje temperaturę procesora, dysku twardego, wykorzystanie karty grafiki. Napięcie baterii i wykorzystanie pamięci. (Value) - w czasie rzeczywistym (Min) - Minimalna wartość, która była. (Max) - Maksymalna wartość, która była. 1. Pokazuje temperaturę procesora na poszczególnych rdzeniach. 2.Pokazuje wykorzystanie procesora na poszczególnych rdzeniach. 3. Pokazuje taktowanie danego rdzenia procesora. 4. Pokazuje temperaturę dysku. 5. Wykorzystanie dysku w poszczególnych partycjach. 6. Wykorzystanie karty graficznej. 7. Napięcie baterii. 8. Pojemność baterii. a) designet capacity(Pojemność baterii gdy była nowa). b) full charge capacity(Pełna pojemność naładowania). c) current capacity(Aktualna pojemność). 9. Parametry ładowania baterii. a). wear levels(Poziom zużycia). b) charge levels(Poziom naładowania). 10. Wykorzystanie pamięci w systemie. 11. Odświeżanie parametrów 12. Zapisanie parametrów do formatu txt.
  5. Potrzebowałbym rabat na PC(Składak) 😄 Z góry dziękuje. Link do koszyka: https://www.morele.net/inventory/info/bc8a72f3/
  6. Last week
  7. Czemu przy teoretycznie tej samej konfiguracji mam niższy wynik po samym undervoltingu?
  8. Bardzo dziękuję za konkretną odpowiedź jednak u mnie na chwilę obecną wybór wygląda tak:\ ASUS TUF Gaming FX505 i7-8750H/16GB/256PCIe/Win10X czyli: Intel Core i7-8750H 16 GB GeForce GTX 1060 vs ASUS TUF Gaming FX505 R7-3750H/16GB/512+1TB/Win10 czyli: AMD Ryzen 7 3750H (czyli odpowiednik i5-8300) 16 GB GeForce GTX 1650 większy dysk SSD 512 GB oraz HDD Dla moich preferencji czyli głównie praca biurowa Pakiet Office, Aplikacje Google, Gimp, Lightroom, Premiere CC + kilka specyficznych programów do audytów stron, czasami rozrywka w postaci obejrzenia filmu / serialu -> puszczenie na TV, czasami także gra w mniejsze tytuły do większych mam PS'a z perspektywa zakupu na parę. Co wybrać ?
  9. Gamerock bez wysyłki za pobraniem czyli zapewne jest coś na rzeczy ciekawe jak z aorus
  10. Siema co sądzicie o telefonach 'powystawowych'??
  11. Dzięki tylko czy sprzedawca zgdozi się na wysyłkę za pobraniem
  12. https://www.acer.com/ac/pl/PL/content/predatorsense Z jakiego oprogramowania będziesz korzystał to już od ciebie zależy. Spytaj support acera jaką mają politykę względem tego nowego modelu.
  13. Palit GeForce GTX 1080 Ti GameRock Premium 11GB GIGABYTE AORUS GeForce GTX 1080 Ti 11 G Bez problemu znalazłem lepsze z gwarancją.
  14. Gigabyte GeForce GTX 1080 Ti 11GB GWARANCJA GDDR5 - 1899,00 zł Opłaca się?
  15. Na takie smaczki raczej ci nie odpowiem,bo bardziej narzekali na kwestie serwisu czy też wsparcia. PredatorSense nie ma czasem opcji sterownia wentylatorami? Sprzęt potrzebuje raczej na już,więc czekanie nie wchodzi w grę. Trochę poczytałem i znalazłem kilka ciekawych tematów na forum,więc postanowiłem wziąć tego Heliosa i mam nadzieje,że po undervoltingu i może delikatnego zejścia z turbo będzie,ok. Czy po wymianie pasty na liquid metal lub pasty traci się gwarancję?
  16. Waga nigdy nie była standardem, dobry DTR może ważyć nawet i 4KG. A jakiego wcześniej miałeś? Tego nie kojarzę. Jeśli ma jedną kość 8GB to tak, ale okupienie i dołożenie to żadna filozofia. Chyba że samodzielnie wymienisz matryce. HP OMEN 15 i7-8750H 8GB GTX1060 256PCIe+1TB 144Hz - 4211,06 zł (HP Renew) ale tylko te z matrycami 144Hz IPS. Acer Nitro 5 i5-9300H/8GB/512/Win10 GTX1650 IPS + XPG SX8200 Pro 512GB - chyba że ogólny kompromis między procesorem i grafiką.
  17. A można tak konkretnie? Ciekawi mnie czy wybrali te najtańsze 😉 ? Czy stosowali pastę typu liquid metal? Mieli jakiś z grafiką na złączu MXM? HYPERBOOK SL504 I7-9750H RTX2060 - dopiero trafią do sklepów, w innych tematach wspominałem by zamówić RAM w morele + dysk SSD M.2 (PCIe NVMe x4). https://www.ultrabookreview.com/27055-acer-predator-helios-300-review-ph315-52/ Acer Predator Helios 300 (PH315-52) - będzie w miarę ok ale przyda się opcja regulacji obrotów wentylatorów np. przez nbfc lub przez wymianę pasty. Albo czekaj na premierę Legionów Y740-15 oraz Y740-17 - w okolicach września.
  18. Obudowa Cooler Master Cosmos II Anniversary [RC-1200-KKN2] + chłodzenie wodne AiO CoolerMaster MasterLiquid ML240R RGB w gratisie za 1zł.
  19. Tak najlepiej zainstalować na czysto. Crucial MX500 500GB - osobiście radzę zmienić na tego jeśli chcesz na nim trzymać system + aktualizacja firmware. CX300 się nada jako dysk zewnętrzny na USB.
  20. Ryzen 5 2600 + płyta MSI B450 Tomahawk w promocji za 889zł
  21. Hej Mam problem z dyskiem GoodRam CX300 240GB . Mianowicie skopiowałem z innego dysku na ten system i mam problem komputer spowolnił i nie wiem czy to coś z dyskiem zainstalować od nowa. Skacze nagle do 100% nie wiem dlaczego. Przesyłam zdjęcie z testem.
  1. Load more activity

• Create New...